Įdomu, kad tam, jog švęstų pergalę, vilniečiams užteko laimėti vienintelį trečią kėlinį (30:18). Kituose trijuose ketvirčiuose pajėgesni buvo klaipėdiečiai.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 21 (28 naud. balai), Valdas Vasylius 20, Vytautas Šarakauskas 11, Mindaugas Girdžiūnas 10, Marius Runkauskas 8, Simas Galdikas 6, Edgaras Ulanovas 3 taškai.

„Lietuvos rytas“: Darius Songaila ir Juanas Palaciosas (11 atk. kam., 25 naud. balai) po 19, Stevanas Jelovacas 15, Renaldas Seibutis 12, Martynas Gecevičius 11, Omaras Cookas 5 (9 rez. perd.), Andreasas Glyniadakis 4, Steponas Babrauskas 3 taškai.

Rungtynių eiga:

Susitikimą vilniečiai pradėjo tokiu penketu: Omaras Cookas, Martynas Gecevičius, Steponas Babrauskas, Stevanas Jelovacas ir Juanas Palaciosas.

Pirmuosius rungtynių taškus pelnė J. Palaciosas - 2:0. „Neptūnas“ atsakė tolimu metimu, tačiau svečių legionierius iš Kolumbijos pelnė dar vieną dvitaškį (4:3, 2 min.). Uostamiesčio klubo žaidėjai V.Vasylius ir M.Girdžiūnas pataikė po tritaškį (12:18, 7 min.). „Lietuvos rytui“ toliau nepavyko stabdyti šeimininkų atakų - po pirmojo kėlinio „Neptūnas“ pirmavo 25:18.

Klaipėdiečiai neketino sustoti ir toliau terorizavo svečių gynybą - 22:33 (13 min.). D. Songailos dvitaškiai neleido Kazio Maksvyčio auklėtiniams atitrūkti didesne persvara - 46:35 (20 min.).

Po didžiosios pertraukos svečiai į aikštę grįžo ryžtingai nusiteikę ir per kelias minutes beveik ištirpdė „Neptūno“ pranašumą (45:48). Netrukus S. Jelovacas persvėrė rezultatą - 50:48 (27 min.). Kėlinio pabaigoje R. Seibutis pataikė fantastišką tritaškį ir „Neptūnas“ jau atsiliko dviženkliu skirtumu - 54:65.

„Neptūnas“ dar bandė atkurti intrigą, tačiau įsibėgėję vilniečiai to padaryti neleido. S. Jelovacas smeigė dar vieną tritaškį - 76:61 (35 min.).

Šeimininkai nenuleido rankų ir susitikimo pabaigoje sušvelnino skirtumą (84:79, 39 min.). Tačiau galutinį žodį tarė D. Songaila: puolėjas pelnė 6 taškus ir užbraukė visas klaipėdiečių viltis - 88:79.