Nors šeimininkai solidžiai pradėjo rungtynes, jų viltis sužlugdė 7:22 pralaimėtas antras kėlinys.

Paskutinio ketvirčio pradžioje Xavi Pascualio auklėtiniai daugiausiai Billy Barono pastangomis spurtavo 12:0 ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (55:60). Nors apie save tritaškiu priminė Vassilis Spanoulis, Andrejus Zubkovas netrukus atgaivino intrigą – 60:63.

Vis dėlto dar labiau pakaitinti padų dviejų pralaimėjimų seriją nutraukusiems svečiams rusai nebesugebėjo.

„Zenit“ dvitaškius metė vos 40 proc. tikslumu.

Pralaimėtojų gretose vidurio puolėjas iš Lietuvos Artūras Gudaitis per 15 min. pelnė 6 taškus (2/4 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo tik 1 ir perėmė 2 kamuolius bei suklydo taip pat 2 kartus.

Graikams tai buvo pirmoji pergalė prieš „Zenit“ istorijoje. Pernai Eurolygoje debiutavęs Sankt Peterburgo klubas praėjusiame sezone „Olympiakos“ įveikė abu kartus.

Mačą „Sibur“ arenoje stebėjo 2,3 tūkst. žiūrovų.

„Zenit“: Billy Baronas 13, Austinas Hollinsas 12, Kevinas Pangosas 9 (7 rez. perd.), Willas Thomasas (7 atk. kam.) ir Alexas Poythressas – po 7;

„Olympiakos“:Hassanas Martinas 16 (7/7 dvit., 2/2 baud.), Shaquielle McKissickas 10, Saša Vezenkovas ir Vassilis Spanoulis – po 9, Kostas Papanikolaou 8.

Kitose rungtynėse Turkijoje Stambulo „Anadolu Efes“ (3/3) 91:89 (22:24, 27:26, 18:22, 24:17) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (2/5).

Šeimininkai, kurie vėl rungtyniavo be tik spalio pabaigoje į Turkiją atvykusio praėjusio sezono lyderio Shane'o Larkino, mačą pradėjo spurtu 11:0. Tačiau tai buvo vienintelis kartas, kuomet komandas skyrė dviženklis skirtumas.

„Maccabi“ greitai išlygino žaidimą ir trečio kėlinio pabaigoje pati buvo atitrūkusi 72:64.

Lemiamo kėlinio metu didesnių svyravimų nebebuvo, ir kulminaciją dvikova pasiekė vykstant kovai taškas į tašką.

Mačo didvyriu tapo Rodrigue'as Beaubois. „Anadolu Efes“ gynėjas iš Prancūzijos likus žaisti 23 sek. išvedė saviškius į priekį, o kitoje aikštės pusėje blokavo atsakomąjį Izraelio ekipos lyderio Scottie Wilbekino metimą.

Iš viso R. Beaubois per 31 min. surinko net 36 naudingumo balus, jo sąskaitoje – 23 taškai (5/5 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 4/4 baudų), 7 rezultatyvūs perdavimai, 2 atkovoti ir 3 perimti kamuoliai, 2 blokai.

Rungtynėms Stambule teisėjavo lietuvis Gytis Vilius.

„Anadolu Efes“: Rodrigue'as Beaubois 23, Tiboras Pleissas 20 (9 atk. kam.), Adrienas Moermanas 17, Kronslavas Simonas 13;

„Maccabi“: Elijah Bryantas 22, Scottie Wilbekinas 15 (5/13 trit.), Tyleris Dorsey 14, Ante Žižičius 10 (8 atk. kam.).