Nuo rungtynių pirmų minučių dominavusi „Baskonia“ antro kėlinio antroje pusėje turėjo net 30-ies taškų pranašumą (52:22, 54:24).

Rezultatyviau kėlinio pabaigą sužaidę žalgiriečiai spėjo kiek sumažinti deficitą (57:40).

Trečiame kėlinyje vienu metu skirtumas buvo sumažėjęs iki 16-os taškų (66:50), tačiau šeimininkų spurtas 7:0 vėl naikino bet kokias galimas intrigos užuominas (73:50).

Ketvirtas kėlinys tebuvo formalumas: „Baskonia“ iškovojo įtikinamą pergalę 96:79.

Labai svariai prie pergalės prisidėjo abu „Baskonia“ lietuviai. Rokas Giedraitis per 27 min. pelnė 17 taškų (2/5 dvit., 4/4 trit., 1/1 baud., atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius buvo naudingiausias savo komandoje – 24 naudingumo balai.

Tadas Sedekerskis žaidė 23 min., pelnė 11 taškų (3/3 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus (asmeninis Eurolygos rekordas) ir fiksavo 22 naudingumo balus.

„Negalima pamiršti tokių rungtynių, esu labai nusivylęs, aš nežinau, ką galvojo mano auklėtiniai. Tik atskiromis atkarpomis parodėme, kad galime kovoti. Tai nebuvo mūsų vakaras. Sveikinimai „Baskonia“ komandai“, – iškart po rungtynių kalbėjo Jure Zdovcas.

Vitorijos klubas sužaidė paskutines sezono rungtynes Eurolygoje, Paulius Jankūnas – paskutines savo karjeroje Eurolygos rungtynes išvykoje.

„Baskonia“: Stevenas Enochas 18, Rokas Giedraitis 17, Mattas Costello 15, Simone Fontecchio ir Tadas Sedekerskis (8 atk. kam., 6 rez. perd.) po 11, Alecas Petersas ir Vanja Marinkovičius po 10 taškų.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 20 (6/10 dvit., 2/3 trit.), Karolis Lukošiūnas 12 (4/8 trit.), Joffrey Lauvergne'as 10 (4/7 dvit.), Artūras Milaknis (2/4 trit.) ir Nielsas Giffey (4/4 dvit.) po 8.

„Žalgiriui“ dėl sveikatos problemų nepadėjo Marekas Blaževičius ir Janis Strelniekas, antroje rungtynių pusėje nežaidė traumą patyręs Joffrey Lauvergne'as.

Varžovų gretose dvikovą praleido Wade'as Baldwinas.

Statistika

Pirmame rate tarpusavio dvikovoje pergalę 72:68 šventė „Žalgiris“.

Po šių rungtynių Kauno „Žalgiris“ sužais paskutinę šio sezono dvikovą Eurolygoje sekmadienį namie su Belgrado „Crvena Zvezda“.