Serijoje iki trijų pergalių „Vytis“ išsiveržė į priekį 1:0. Antrosios serijos rungtynės vyks ketvirtadienį Klaipėdoje.

Geležinę gynybą nuo pat mačo pradžios demonstravęs „Vytis“ sužaidus 7 minutes jau turėjo 13 taškų pranašumą (17:4), o antrojo kėlinio viduryje atsiplėšė 26 taškais (39:13).

Antroje rungtynių pusėje „Vytis“ valdė situaciją ir pasiekė pergalę.

Šakių komandai Darjušas Lavrinovičius per 17 minučių pelnė 21 tašką (6/9 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Kardinaliai priešingai mačas susiklostė Kšyštofui Lavrinovičiui, kuris per 31 min. nesurinko nė taško (0/8 metimai iš žaidimo), sugriebė 6 atšokusius kamuolius ir finišavo su 0 naudingumo balų.

Klaipėdos ekipa vertėsi be Gedimino Leščiausko.

„Vytis“: Darjušas Lavrinovičius 21 (6/9 dvit., 3/4 trit., 5 atk. kam., 26 naud. bal.), Karolis Kokoška 18 (4/7 trit., 6 atk. kam.), Aurelijus Pukelis 12 (4/6 dvit.), Gabrielius Čelka 11 (2/4 trit., 5 atk. kam.), Paulius Semaška 7 taškai (4 klaidos).

„Neptūnas-Akvaservis“: Gabrielius Mažeika 10 (2/3 trit.), Mintautas Mockus 9 (7 kld.), Dovydas Romančenko 8 (1/6 trit.), Matas Vaitkus 7 taškai.