„Merginos aukoja savo laisvalaikį vien dėl to, kad atvažiuot į stovyklą ir pasiruošt prieš artėjančius rudens startus. Pabandysime apsižaisti gynyboje, puolime, kad daugiau gautume supratimo, ką mes turime pasidaryti, – pirmosios stovyklos savaitės planus pasakojo vyr. treneris Rimantas Grigas. – Į stovyklą suvažiuoja ne visos žaidėjos, bet branduolį mes turime. Dabar toks laikotarpis, kai vyksta 3×3 varžybos, kur mūsų merginom gerai sekasi. Tai truputį mums kiša koją, bet jos daro didelę reklamą moterų krepšiniui ir mes džiaugiamės, kad jos pasiekia tokių rezultatų.“

Po įžanginės stovyklos moterų rinktinė išvyks į Paryžių (Prancūzija), kur sužais dvejas draugiškas rungtynes su Oklahomos (JAV) universiteto moterų krepšinio komanda.

Rugpjūčio pabaigoje Lietuvos sirgaliai turės progą pamatyti moterų rinktinę gyvai. Rimanto Grigo auklėtinės Panevėžyje (rugpjūčio 22 d.) ir Jonavoje (rugpjūčio 23 d.) sužais draugiškas rungtynes su Izraelio rinktine.

Lietuvos moterų rinktinės treniruočių stovyklos tvarkaraštis

Rugpjūčio 1-7 d. stovykla Šilutėje

Rugpjūčio 9-13 d. išvyka į Paryžių (Prancūzija)

Rugpjūčio 10 d. draugiškos rungtynės Lietuvos moterų rinktinė – Oklahomos universiteto moterų komanda

Rugpjūčio 12 d. draugiškos rungtynės Lietuvos moterų rinktinė – Oklahomos universiteto moterų komanda

Rugpjūčio 18-23 d. stovykla Kaune

Rugpjūčio 22 d. draugiškos rungtynės Panevėžyje: Lietuvos moterų rinktinė – Izraelio moterų rinktinė

Rugpjūčio 23 d. draugiškos rungtynės Jonavoje: Lietuvos moterų rinktinė – Izraelio moterų rinktinė

Lietuvos moterų rinktinės treniruočių stovyklos dalyvės: Gintarė Petronytė, Santa Baltkojienė, Daugilė Šarauskaitė, Marina Solopova, Laurita Jurčiūtė, Laura Juškaitė, Eglė Šventoraitė, Justina Kraujūnaitė, Giedrė Labuckienė, Audronė Zdanevičiūtė, Laura Želnytė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės