Vietiniame fronte dešimtą kartą paeiliui laimėję Jure Zdovco auklėtiniai išvykoje 77:60 (25:16, 16:21, 18:13, 18:10) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ (6-11) krepšininkus, kurie patyrė ketvirtą nesėkmę iš eilės.

J. Lauvergne'as sugrįžimo rungtynėse per 21 minutę pelnė 9 taškus (4/8 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 11 naudingumo balų.

Geriausiai nugalėtojų gretose žaidė Edgaras Ulanovas, kurio sąskaitoje – 15 taškų, 4 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai. „Neptūnui“ 13 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus surinko Žygimantas Janavičius.

Pirmosiomis minutėmis atsiplėšę kauniečiai jau antrojo kėlinio pradžioje turėjo dviženklį pranašumą 28:16, ir nors uostamiesčio klubas kelis kartus sugebėjo prisivyti, „Žalgiris“ atsilaikė ir persvaros varžovams neatidavė.

Svečiai galutinai savo pranašumą įrodė ketvirtajame kėlinyje, kurio pradžioje spurtavo 10:2 ir, atstatę 15 taškų persvarą (67:52), šansų klaipėdiečiams nebepaliko.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai skendo klaidose: jie prarado 20 kamuolių, kuomet žalgiriečiai – dvigubai mažiau (10). Be to, šeimininkai pataikė vos 2 tritaškius iš 12 (17 proc. taiklumas).

„Neptūnas“: Žygimantas Janavičius 13 (6 rez. perd.), Matas Jogėla 11, Edgaras Želionis 8, Martynas Mažeika 7, Nojus Mineikis 5.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 15, Karolis Lukošiūnas 13, Nielsas Giffey 11, Regimantas Miniotas (7 atk. kam.) ir Tai Websteris po 7.

Kauno klubas vertėsi be Josho Nebo, Janio Strelnieko, Manto Kalniečio ir poilsio gavusio Tylerio Cavanaugh, tačiau sugrįžo Artūras Milaknis, o mačui registruotas buvo ir Paulius Jankūnas.

Jau antradienį „Žalgiris“ namie žais Eurolygos mačą su Tel Avivo „Maccabi“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)