Šiame turnyre debiutuojantis Panevėžio klubas pirmose C grupės rungtynėse namie 87:91 (17:27, 23:14, 24:13, 16:26; 7:11) nusileido Antverpeno „Giants“ komandai.

Rungtynes nesėkmingai pradėję panevėžiečiai pirmoje jų pusėje vijosi svečius, tačiau po pertraukos iniciatyvos ėmėsi Paulius Valinskas, pataikęs keletą tritaškių iš eilės ir sugrąžinęs šeimininkams pasitikėjimą savomis jėgomis ir padėjęs persverti rezultatą.

Ketvirtajame kėlinyje po dar vieno P. Valinsko dvitaškio „Lietkabelis“ įgijo 11 taškų pranašumą (71:60), bet išsaugoti jo nepavyko.

Likus žaisti 1 min. belgai išlygino rezultatą – 76:76. Per likusį ketvirtojo kėlinio laiką stipresnė ekipa nepaaiškėjo – teko žaisti pratęsimą.

Jo metu savo pranašumą įrodė svečiai iš Belgijos – Gintaro Kadžiulio auklėtiniai keletą kartų paskubėjo, o rezultatą galėjęs išlyginti P. Valinsko tritaškis likus žaisti 3 sek. tikslo nepasiekė.

Kitas rungtynes išvykoje po savaitės panevėžiečiai žais su Jeruzalės „Hapoel“ komanda.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 21 (5/9 dvit., 3/5 trit., 6 rez. perd.), Saulius Kulvietis 15, Donatas Tarolis 12, Dominikas Mavra ir Franas Pilepičius po 6 taškus.

„Giants“: Dave'as Dudzinskis 18, Tyleris Kalinoskis 17, Ja'Seanas Tate'as 13, Ismaelis Bako 12 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (25)