„Neptūnas“ pirmąjį kėlinį laimėjo 21:16, o antrojo kėlinio pradžioje po Tado Klimavičiaus prasiveržimo su bauda ir komandos kapitono Martyno Mažeikos tritaškio klaipėdiečių pranašumas išaugo iki dviženklio – 27:16.

Dar po kelių sėkmingų neptūniečių atakų skirtumas šoktelėjo ir iki 20 taškų – 38:18. Visgi iki didžiosios pertraukos vilniečiai sugebėjo sušvelninti rezulttą iki 11 taškų – 35:46.

Trečiąjį kėlinį „Neptūnas“ pradėjo dviem iš eilės taikliais Vytauto Šarakausko tritaškiais ir vėl leido savo sirgaliams pajusti džiaugsmo emocijų bangą – 52:35.

Prieš lemiamą ketvirtį „Neptūnas“ dar buvo per saugų atstumą – 65:52 ir pergalės iš rankų jau nebepaleido.

„Lietuvos rytas“: D. Gordonas 16, K. Kadji 14 (4 rez. perd.), D. Loganas 13 (7 rez. perd.), R. Giedraitis 8, A. Gudaitis 6, D. Gailius 5, A. Jomantas 4, C. Fisheris 2, A. Lapetai taškais pasižymėti nepavyko.

„Neptūnas“: M. Mažeika 25, T. Klimavičius 15.

T. Pačėso auklėtiniai šiame keturių komandų turnyre buvo nepralaimėję – vilniečiai 81:69 nugalėjo Krasnojarsko „Jenisej“ ir 89:76 įveikė Saratovo „Avtodor“ ekipą, tačiau dabar nusileido klaipėdiečiams.

Tuo metu Dainiaus Adomaičio treniruojami krepšininkai pirmame mače 101:71 sudaužė „Avtodor“, tačiau kitose rungtynėse po įtemptos kovos 89:81 nusileido „Jenisej“ žaidėjams.

2014 metais V. Garasto taurės turnyras buvo skirtas „Neptūno“ klubo 50-mečiui, o šiemet – legendinio Lietuvos lakūno Stepono Dariaus 120-osioms gimimo metinėms paminėti.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (79)