LKL skelbia, kad pagal lygos nuostatų 43.4.3. punktą klubas privalo užtikrinti, kad į areną nebūtų įneštos ir LKL rungtynių metu arenoje nebūtų naudojamos/išskleistos didesnės nei 2,0 x 1,5 m dydžio vėliavos.

Klubas rungtynių šeimininkas turi galimybę išimties tvarka leisti sirgaliams LKL rungtynių metu naudoti didesnių išmatavimų vėliavas ir/ar iš bet kokios medžiagos pagamintus plakatus, tačiau sirgaliai privalo iš anksto suderinti su klubu vėliavų plakatų dydį, užrašus, atsiųsti jų nuotraukas bei gauti klubo leidimą.

„Švyturio“ arenoje išskleistame plakate naudoti užrašai yra suprantami, kaip spaudimas rungtynių teisėjams, siekiant padaryti jiems poveikį. Pagal nuostatus, už šį pažeidimą baudos dydis yra nuo 300 iki 1500 eur.

Primename, kad sekmadienį po ginčo kamuolio išmetimo Klaipėdoje sirgaliai atidengė kelis plakatus. Viename iš jų buvo užrašas „Švilpiu kada noriu!“, o kitame parašyta: „Su kodu: teisėjai30, –30%
akiniams!“.

Be to klaipėdiečių gerbėjai į aikštę švystelėjo popieriaus ritinėlius, rungtynes teko trumpam stabdyti.

Vaizdo įraše tai galite pamatyti nuo 10 min.

Pažymėtina, kad rungtynėse Klaipėdoje dirbo arbitrai Gytis Vilius, Artūras Šukys ir Juozas Barkauskas.

Nė vienas iš jų neteisėjavo pirmose ketvirtfinalio rungtynėse, kurias Panevėžyje „Lietkabeliui“ klaipėdiečiai pralaimėjo patys katastrofiškai sužaidę rungtynių pabaigą. Tąsyk susitikime dirbo kita brigada, sudaryta iš Jurgio Laurinavičiaus, Gvido Gedvilo ir Gintaro Mačiulio.

Apskritai ketvirtfinalio seriją uostamiesčio komanda varžovams iš Aukštaitijos pralaimėjo 0-2.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės