„Utena pasirinkta neatsitiktinai. Krepšinis šiame regione yra gana jaunas, savo pradžią skaičiuojantis tik nuo 9-ojo dešimtmečio, todėl šio krašto krepšinio raidą galime pristatyti kartu su žmonėmis, kurie būtent ir pradėjo bei nuėjo visą tą kelią, – pasakojo apybraižų ciklo idėjos ir scenarijaus autorius Mindaugas Balčiūnas. – Kuriant šią seriją buvo įdomu suprast, kaip evoliucionavo mūsų mėgstama sporto šaka ne krepšinio krašte.

Ir turint omeny, kokį lygį Utenos krepšinis šiandien yra pasiekęs, labai svarbu suvokti, kiek laiko užtrunka ir kiek pastangų reikalauja krepšinio vystymas.“

Šioje „Tylieji Lietuvos krepšinio herojai“ serijoje apie ankstyvąsias Utenos krepšinio ištakas pasakoja buvęs krepšininkas, dabartinis krepšinio klubo „Juventus“ prezidentas Žydrūnas Urbonas.

Savo atsiminimais apie pirmuosius žingsnius krepšinyje dalinasi garsiausias Utenos krašto krepšininkas, Lietuvos rinktinės kapitonas Jonas Valančiūnas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės