Stebėti miesto komandos triumfo susirinko daugiau nei 1100 uteniškių. Taip pasiektas naujas moterų krepšinio rungtynių lankomumo rekordas. Mačą stebėjo ir Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Arvydas Sabonis.

„Utenos“ ekipa galingai pradėjo susitikimą ir sužaidus 4 minutes pirmavo jau dviženkliu skirtumu – 14:4. 7-ą minutę komandas skyrė 15 taškų – 24:9. Per likusį laiką „Sūduva“ sugebėjo nežymiai sumažinti deficitą ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių šeimininkės pirmavo 28:15

Antrajame ketvirtyje uteniškių pranašumas buvo pasiekęs 17 taškų žymą – 32:15. Vis dėlto marijampolietės nenorėjo varžovėms lengvai atiduoti titulo, todėl atsakė sėkminga atkarpa – 23:35. Per likusias kelias minutes situacija nepasikeitė ir įpusėjus dvikovai „Utena“ kontroliavo situaciją – 39:27.

Po didžiosios pertraukos „Utena“ klimpo varžovių gynyboje, bet skirtumas tarp klubų nemažėjo. Priešingai, Alfredo Vainausko auklėtinės laimėjo kėlinį 4 taškais – 62:46.

Paskutiniame ketvirtyje „Sūduva“ kilo į lemiamą šturmą ir 36-ąją minutę sumažino atsilikimą iki vienžeklio skaičiaus – 58:67. „Utena“ susikaupė ir surengė tris sėkmingas atakas iš eilės, kurios vėl leido atitrūkti (73:58). Finalinė mačo sirena paskelbė „Utenos“ pergalę ir triumfą pirmenybėse – 77:60.

Trečiose finalo serijos rungtynėse Utenos ekipoje išsiskyrė Hollie Mershon, pelniusi 23 taškus ir atkovosjuis 10 kamuolių. Eglė Šulčiūtė pelnė 20 taškų, Kristina Alminaitė - 12.

„Sūduvos“ komandai Dovilė Saurazaitė surinko 15 taškų, Santa Okockytė – 13, Laima Rickevičiūtė – 11, Ela Briedytė – 10.

Pirmąjį susitikimą savo aikštėje Alfredo Vainausko auklėtinės laimėjo rezultatu 71:57. Antrajame „Utenos“ komanda nugalėjo svečiuose - 77:70.

Praėjusio čempionato nugalėtoja Vilniaus „Kibirkšties“ komanda šiame sezone net nepateko į pusfinalį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (29)