2023-2024 metų sezone Aukštaitijos klubo marškinėlius ir toliau vilkės Ernestas Sederevičius, kurio kontrakte numatytas „pliusas“ buvo aktyvuotas ir 24-erių metų puolėjas dar bent metus rungtyniaus Utenoje.

„Džiaugiuosi, kad turiu galimybę dar metus atstovauti Utenos ekipai. Malonu, kad klubas vertina mano darbą ir tikiuosi, kad artėjantis sezonas bus sėkmingesnis tiek komandai, tiek man asmeniškai“, – sakė E. Sederevičius.

„Betsafe-LKL“ čempionate E. Sederevičius per vidutiniškai 11,5 aikštelėje praleistos minutės pelnė po 3,9 taško (59 proc. dvitaškių, 45,2 proc. tritaškių, 63,2 proc. baudų), atkovojo po 1,2 kamuolio bei rinko po 3,2 naudingumo balo.

Ketvirtfinalio serijoje prieš Panevėžio „7bet-Lietkabelį“ puolėjas demonstravo solidesnį žaidimą – per vidutiniškai 22 aikštelėje praleistas minutes pelnė po 10 taškų (100 proc. dvitaškių, 57,1 proc. tritaškių), atkovojo po kamuolį bei rinko po 8,5 naudingumo balo.

Utenos klubas taip pat priėmė sprendimą dėl Aleksa Nikoličiaus ateities. Serbo sutartyje buvo numatyta galimybė pratęsti susitarimą ir kitiems metams, tačiau klubas nusprendė atsisveikinti su legionieriumi.

Traumą sezono pradžioje patyręs ir po jos sunkiai savo vietą rotacijoje radęs A. Nikoličius „Betsafe-LKL“ čempionate per vidutiniškai 10 aikštelėje praleistų minučių pelnė po 1,4 taško, atkovojo po 1,8 kamuolio bei rinko po 1,4 naudingumo balo.

Artimiausiu metu „Uniclub Casino-Juventus“ apsispręs ir dėl Dovydo Romančenkos ateities, kurio sutartyje taip pat numatyta galimybė aktyvuoti „pliusą“.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės