CSKA atitrūko jau mačo pradžioje pirmą kėlinį laimėjusi 35:21. Antrame ketvirtyje svečiams pavyko sumažinti deficitą 2 taškais, jie po dviejų kėlinių atsiliko 46:58.

Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungę aikštės šeimininkai ramiai užbaigė mačą ir svečius iš Turkijos sutriuškino net 110:79.

Svečių gretose išsiskyrė buvęs žalgirietis, australas Brockas Motumas, 26 min. pelnęs 19 taškų (7/12 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud. met.).

CSKA: Cory Higginsas 21, Sergio Rodriguezas 16, Nando de Colo 15, Willas Clyburnas 13, Vitalijus Fridzonas ir Semionas Antonovas po 9 taškus.

„Anadolu Efes“: Brockas Motumas 19, Zoranas Dragičius 11, Vladimiras Štimacas 10, Errickas McCollumas ir Krunosloavas Simonas po 9 taškus.

Atėnų „Panathinaikos“ su Luku Lekavičiumi svečiuose 62:67 (20:18, 10:17, 20:12, 12:20) turėjo pripažinti čempionės titulą ginančios Stambulo „Fenerbahče“ (Turkija) ekipos pranašumą.

10 min. žaidęs L. Lekavičius pelnė 3 taškus (dvitaškiai 0/2, tritaškiai 1/1), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Atėnų komandai 14 taškų pelnė Chrisas Singletonas (12 atk. kam.), 13 – Nickas Calathesas (7 rez. perd.).

Stambulo ekipoje 14 taškų surinko Jasonas Thompsonas, 12 – Janas Vesely (8 atk. kam.)11 - Kostas Sloukas.

„Panathinaikos Superfoods“ (12 pergalių/6 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima ketvirtąją vietą, o „Fenerbahce Dogus“ (12/6) – trečiąją.