Starto penkete rungtynes pradėjęs M. Anisimovas per 31 minutę įmetė 22 taškus (9/17 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/5 baudų) ir buvo rezultatyviausias bei naudingiausias mačo žaidėjas. „Centras“ iš Lietuvos taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Denisas Lukašovas (5 atk. kam., 5 rez. perd.) Kijevo ekipai pelnė 17 taškų, Maksimas Pustozvonovas (6 atk. kam.) – 11, Maksimas Ivšinas – 10.

„Dnipro“ komandai Sergejus Zagreba (5 atk. kam.) pelnė 13, Aleksandras Sizovas (5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Stanislavas Timofejenka – po 10 taškų.

Atėnų AEK su T. Delininkaičiu varžovus sutrypė 41 taško skirtumu

Pergalę nepadoriu skirtumu Graikijos krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo Tomo Delininkaičio atstovaujama Atėnų AEK (10 pergalių / 9 pralaimėjimai) komanda. Ji svečiuose net 89:48 (26:8, 17:13, 27:17, 19:10) nušlavė Patrų „Apollon“ (9/10) ekipą.

T. Delininkaitis šiose rungtynėse per 19 žaidimo minučių surinko 6 taškus (0/1 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo, išprovokavo varžovo pražangą ir 2 sykius prasižengė pats.

AEK gretose sunkiai sulaikomas buvo Dušanas Šakotą, kurio sąskaitoje 27 taškai, Popsas Mensah-Bonsu įmetė 16, Carlo Englisho sąskaitoje – 12 taškų. Pralaimėjusiems Mariosas Batis pelnė 12 taškų.

B. Veikalas - rezultatyviausias, T. Klimavičius svariai prisidėjo prie pergalės

Benas Veikalas buvo rezultatyviausias, o Tadas Klimavičius taip pat svariai prisidėjo prie savo atstovaujamos komandos pergalės Vokietijos pirmenybėse.

Šeštadienį Bonos „Telekom Baskets“ (15/8) klubas namuose 76:70 (18:25, 16:21, 19:15, 23:9) įveikė Frakfurto „Fraport Skyliners“ (13/11) ekipą.

Aikštės šeimininkai pergalę iškovojo puikiai sužaidę paskutinį kėlinį.

B. Veikalas per 25 minutes pelnė 18 taškų (5/5 dvit., 2/7 trit., 2/4 baudų), atkovojo vieną kamuolį ir triskart prasižengė.

T. Klimavičius per 27 minutes įmetė 7 taškus (3/8 dvit., 0/1 trit., 1/3 baudų), atkovojo 9 bei perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo ir dukart pažeidė taisykles.

10 taškų nugalėtojams pelnė Eugene'as Lawrencve'as (6 rez. perd.), po 9 – Mickey McConnellas ir Ryanas Brooksas (7 atk. kam.).

Svečiams Quantezas Robertsonas (5 rez. perd.) pelnė 16, Seanas Armandas – 12 taškų.