Nugalėtojams Povilas Čiukinas per 26 minutes surinko 14 taškų (5/7 dvitaškių, 4/5 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Jo komandos draugas Tomas Delininkaitis aikštėje praleido 30 minučių ir pelnė 12 taškų (2/5 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 2/2 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė.

„Goverla“ ekipai Aivaras Kiaušas per 24 minutes pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį, 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Rezultatyvus Laimono Kisieliaus žaidimas neišgelbėjo jo Zaporožės „Ferro-ZNTU“ ekipos nuo trečiosios nesėkmės ketvirtfinalyje. Zaporožės klubas namie 67:90 (16:19, 17:25, 17:19, 17:27) nusileido Kryvoj Rogo „Krivbasket“ ir taip pat pralaimėjo seriją 0-3.

L. Kisielius per 26 minutes surinko 18 taškų (5/10 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 5/8 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 3 sykius pažeidė taisykles.

Lvovo „Politechnika“, kuriam atstovauja Gediminas Navickas, išvykoje 97:83 (33:25, 24:19, 26:20, 14:19) nugalėjo Dnepropetrovsko „Dnipro Azot“ ir laimėjo ketvirtfinalio seriją 3-0.

G. Navickas per 23 minutes pelnė 6 taškus (0/1 dvitaškio, 1/3 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Dnepropetrovsko ekipai atstovaujantis Marius Janišius surinko 16 taškų (7/12 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

Darius Pakamanis su „Odesa“ klubu išvykoje 65:79 (20:28, 21:8, 13:21, 11:21) nusileido Dnepropetrovsko „Dnipro“ ekipai ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1-2.

D. Pakamanis per 26 aikštėje praleistas minutes surinko 9 taškus (4/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/3 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.