Pirmą susitikimą Kaune Ukrainos atstovai laimėjo tik trijų taškų skirtumu - 82:79 (22:16, 19:23, 25:19, 16:21).

Rezultatyviausiai svečių gretose atsakomosiose rungtynėse žaidęs Darjušas Lavrinovičius pelnė 17 taškų, atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus. Per 33 minutes (32:57) jis 2 tritaškius iš 5, 3 dvitaškius iš 8 bei realizavo 5 baudų metimus iš 6.

Dainiaus Šalengos ir Michailo Anisimovo sąskaitose po 2 taškus. 27 minutes (27:00) žaidęs Dainius Šalenga pataikė vienintelį dvitaškį, tačiau prametė po dvitaškį ir baudos metimą, sugriebė ir perėmė po 2 kamuolius bei po du sykius suklydo ir prasižengė, o 11 minučių (11:11) aikštėje praleidęs Michailas Anisimovas pataikė vos 1 dvitaškį iš 5, atkovojo 5 kamuolius ir prasižengė 4 kartus.

13 taškų į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Dajuanas Summersas, 11 - Janis Strelniekas, po 10 - Blake'as Ahearnas ir Ricky's Minardas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Charlesas Jenkinsas (29 tšk. - 11 per pratęsimą), Ivanas Radenovičius (11 tšk.) ir Jaka Blažičius (10 tšk.).

Pusfinalyje „Crvena Zvezda“ krepšininkų laukia dvikova su Kazanės „Uniks“ (Rusija) klubu, kuris trečiadienį atsakomame susitikime namuose 88:52 (21:11, 22:21, 20:17, 22:18) antrąsyk (pirmos rungtynės 81:68) nugalėjo Ankaros „Aykon TED“ (Turkija) ekipą.

Trečiosiose trečiadienį vykusiose atsakomose ketvirtfinalio rungtynėse Žemutinio Naugardo „Nižnyj Novgorod“ (Rusija) komanda namuose 88:72 (15:21, 25:16, 23:13, 25:22) nugalėjo Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) ekipą, su kaupu atsirevanšavo už nesėkmę 78:81 svečiuose ir pateko į pusfinalį.

Dėl vietos finale „Nižnyj Novgorod“ krepšininkai kovos su Valensijos „Basket“ (Ispanija) klubu, kuris ketvirtfinalyje 85:56 ir 73:78 eliminavo Berlyno „Alba“ (Vokietija) ekipą.

Pusfinalio susitikimai bus žaidžiami balandžio 1 ir 9 dienomis.