Prienų ekipai tai – ketvirta nesėkmė iš eilės.

Apylygiai komandos atrodė tik pirmajame kėlinyje – vėliau „Lietkabelis“ atitrūko. Skirtumas tapo dviženklis, o po ilgosios pertraukos perkopė 20 taškų ribą – 75:52.

Šeimininkai gerai išnaudojo tolimus metimus ir šiuo ginklu sunkino padėtį „Skycop“, solidžiai atrodė ir neseniai į Panevėžį atvykęs Ikenna Iroegbu, tad pergalė buvo pasiekta be didesnių problemų.

Šiose rungtynės „Lietkabelis“ pataikė 15 iš 29 tolimų metimų (51 proc.). Prienų komandos taiklumas iš šios zonos buvo prastesnis – 5 iš 25 (20 proc.).

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas (4/8 trit.) 18, I. Iroegbu (6 rez. perd.) 17, Donatas Tarolis ir Marko Čakarevičius (3/6 trit.) po 11, Saulius Kulvietis (3/5 trit.) ir Jamaras Wilsonas po 9 taškus.

„Skycop“: Žygimantas Janavičius (5 rez. perd.) 19, Martynas Gecevičius (5 rez. perd.) 15, Vytenis Lipkevičius 12, Malcolmas Grantas 11, Arnas Labuckas 10, Darjušas Lavrinovičius (10 atk. kam.) 7.