Pirmame kėlinuke Shane'o Larkino vedami Turkijos čempionai susikrovė dviženklį pranašumą, tačiau rezultatyviai susitikimą pradėjęs Zachas LeDay leido žalgiriečiams išlyginti rezultatą. Ketvirtį taikliu tritaškiu nuo lentos su sirena užbaigė Stambulo klubo naujokas Tolga Gečimas - 26:23.

Eurolygos vicečempionai sėkmingiau pradėjo antrąjį kėlinuką ir pabėgo 8 taškų skirtumu, kurį žalgiriečiai panaikino spurtuodami 8:0. Artėjant ilgajai pertraukai sąlygas jau diktavo baudos aikštelėje taškus rinkę svečiai iš Lietuvos, atitrūkę 42:36.

Atkakliame mūšyje Šarūno Jasikevičiaus auklėtinius į priekį traukė legionieriai LeDay ir Nigelas Hayesas. Puikiu taiklumu krepšį atakavę amerikiečiai kėlė varžovams aibę problemų, o ketvirto kėlinuko pradžioje prabilo ir agresyviai, tačiau šaltakraujiškai varžovų aikštės pusėje rungtyniavęs Rokas Jokubaitis.

Taškas į tašką vykusioje rungtynių pabaigoje Thomas Walkupas likus žaisti 9 sek. pataikė dvitaškį su pražanga ir Kauno „Žalgiris“ išsiveržė į priekį 88:86.

Tačiau turkų ekipos lyderis Larkinas nuo baudų metimo išlygino rezultatą 88:88. Per 4 sek. žalgiriečiai atakos suregzti nesugebėjo, suklydo ir komandos žaidė pratęsimą.

Pabaigoje neleistinai suklydę Lietuvos čempionai išleido lemiamą ataką iš rankų ir apmaudžiai pralaimėjo 98:100.

„Žalgiris“: N.Hayesas 27 (9/14 dvit., 3/4 trit., 2 per. kam.), Z.LeDay 23 (8/14 dvit.), A.Perezas 17 (3/3 trit., 4 rez. perd.), R.Jokubaitis 10 (5 rez. perd.), M.Gebenas 9, A.Milaknis 6, T.Walkupas 3 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), K.Lukošiūnas 2, E.Venskus 1, M.Jogėla 0, L.Uleckas 0.

„Anadolu Efes“: S.Larkinas 24 (4/8 trit., 4 rez. perd.), R.Beaubois 19 (3/7 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), A.Petersas 19 (6 atk. kam.), B.Dunstonas 10 (9 atk. kam., 2 blk.).

Ketvirtadienį 20 val. Kauno „Žalgiris“ stos į dvikovą . Tiesioginę transliaciją kviečiame žiūrėti per DELFI TV.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (73)