M. Solopovos sąskaitoje - 4 taškai (tritaškiai 1/5, baudos 1/2).

Klaipėdietė per 21 minutę (21:12) dar 6 kartus atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir prasižengė.

26 taškus nugalėtojoms pelnė Latoya Thomas, 11 - Christi Thomas.

Šeimininkių gretose išsiskyrė Doneeka Hodges (17 tšk.), Delisha Milton bei Katerina Snycina (po 15 tšk.).

Antrą nesėkmę čempionate patyrė bei į septintą poziciją smuktelėjo Gintarės Petronytės atstovaujama Antakijos „Homend Belediyesi“ (3 pergalės ir 2 pralaimėjimai) komanda, išvykoje po dviejų pratęsimų 85:92 (18:18, 18:14, 14:22, 14:10, 12:12, 9:16) nusileidusi į trečią vietą pakilusioms Adanos „Ceyhan Belediye“ (3/2) krepšininkėms.

G. Petronytė viešnioms pelnė 7 taškus, atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, blokavo varžovės metimą bei po kartą suklydo ir prasižengė. Per 14 su puse žaidimo minutės (14:32) vidurio puolėja pataikė 1 dvitaškį iš 3 bei realizavo 5 baudų metimus iš 6.

Penktą pralaimėjimą iš eilės patyrė pirmenybių autsaiderės Ankaros „TED Kolejliler“ komanda, kurioje žaidžia Kamilė Nacickaitė, svečiuose 56:78 (16:17, 13:21, 15:19, 12:21) turėjusi pripažinti penktą pergalę iš eilės iškovojusio keturiolikos komandų turnyro lyderio Stambulo „Galatasaray Odea Bank“ klubo pranašumą.

K. Nacickaitė į varžovių krepšį įmetė 14 taškų, sugriebė 2 kamuolius, blokavo varžovės metimą, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus.