M. Solopova pralaimėjusioms pelnė 2 taškus, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovės metimą, dusyk suklydo ir 3 kartus prasižengė. Per 14 minučių (14:14) ji prametė visus 4 tritaškius bei pataikė vienintelį dvitaškį metimą.

Antrą nesėkmę iš eilės patyrė Kamilės Nacickaitės Ankaros „TED Kolejliler“ ekipa, 57:75 (12:14, 15:20, 7:20, 23:21) pralaimėjusi antrą pergalę iškovojusioms Stambulo „Universitesi SK“ krepšininkėms.

K. Nacickaitė į varžovių krepšį įmetė 11 taškų, sugriebė 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovių metimus, 4 kartus suklydo ir prasižengė 2 sykius. Per 31 žaidimo minutę (31:06) ji pataikė 1 tritaškį iš 3 ir 4 dvitaškius iš 11.

A grupės turnyro lentelė:

1.Stambulo „Universitesi SK“20129:105
2.Mersino BŠB11102:100
3.Izmiro „Konak Belediyesi“11127:120
4.Ankaros „TED Kolejliler“02123:156

Antrą nesėkmę patyrė bei net teorines viltis patekti į kitą varžybų etapą prarado keturių ekipų B grupės turnyro autsaiderė Gintarės Petronytės Antalijos „Homend Belediyesi“ komanda, šeštadienį 69:74 (22:13, 21:20, 14:22, 12:19) nusileidusi antrą pergalę iškovojusiam Adanos „Botasspor“ klubui.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidusi G. Petronytė pelnė 19 taškų, po krepšiais atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė. Per 33 minutes (32:48) ji prametė tritaškį, pataikė 7 dvitaškius iš 14 bei 5 baudų metimus iš 6.

Kitose B grupės rungtynėse antrąją pergalę iškovojo Mersino „Tarsus Belediyesi“ krepšininkės, 60:54 (17:15, 15:10, 17:13, 11:16) įveikusios Ordu „Orduspor“ penketuką.

B grupės turnyro lentelė:

1.Mersino „Tarsus Belediyesi“20161:131
2.Adanos „Botasspor“20151:136
3.Ordu „Orduspor“02121:137
4.Antalijos „Homend Belediyesi“02146:175

Į kitą varžybų etapą pateks po dvi geriausias grupių komandas.

Antrą pergalę 2013-2014 metų sezono Prancūzijos moterų krepšinio pirmenybių starte iškovojo Šarlevilio-Mezjero FCB „Ardennes ASPTT“ klubas su Giedre Paugaite, šeštadienį svečiuose 73:56 (20:19, 16:17, 19:10, 18:10) nugalėjęs Sent Herbleno „Nantes Reze“ ekipą.

Pagrindinėje sudėtyje susitikimą pradėjusi lietuvė nugalėtojoms pelnė 17 taškų, po krepšiais atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 31 su puse aikštelėje praleistos minutės (31:29) G. Paugaitė pataikė 6 dvitaškius iš 1 bei realizavo 5 baudų metimus iš 8.

20 taškų prie pergalės prisidėjo Jacinta Monroe, 14 – Amel Bouderra, po 9 – Ekaterina Dimitrova ir Ambrosia Anderson.

Pralaimėjusioms Shamela Hampton pelnė 17 taškų, Marielle Amant – 11.

Taip pat antrąsias pergales čempionato starte šeštadienį iškovojo Buržo „Basket“, Vilnevo „d'Ascq“ bei Monpelje „Lattes“ krepšininkės.