Pirmoje mačo pusėje visiškai bedantis „Rytas“ neturėjo jokių priešnuodžių stabiliai iš toli atakavusių varžovų žaidimui, o trečiajam kėliniui prasidėjus atsiliko 29:49.

Visgi būtent per trečią ketvirtį vilniečiams pavyko atgaivinti intrigą. Tu Holloway ir Martyno Echodo vedami šeimininkai 28 min. priartėjo iki 5 taškų – 55:60.

Ketvirtajame kėlinyje „Umana Reyer“ ekipai pavyko stabilizuoti situaciją. Nors taip toli varžovai nebepabėgo, gana ramiai priekyje jie išliko iki mačo pabaigos.

Sėkmingiausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidė prieš porą savaičių nuskambėjusią aštrią Dainiaus Adomaičio kritiką sureagavęs M. Echodas. Jis pelnė 26 taškus (11/17 dvit.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 28 efektyvumo balus.

Vilniečiai šiame mače realizavo 5/16 (31 proc.), o svečiai – 14 iš 31 (45 proc.) tritaškių.

Pažymėtina, kad „Ryto“ gynėjai-legionieriai T. Holloway ir Pako Cruzas kartu sudėjus pataikė vos 3 iš 14 dvitaškių.

„Rytas“: Martynas Echodas 26, Tu Holloway 15 (2/10 dvit.,5 rez. perd.), Eimantas Bendžius 8, Arnas Butkevičius 5, Dovis Bičkauskis 5 (8 atk. kam.), Deividas Sirvydis ir Cameronas Bairstow po 4, Evaldas Kairys 3, Pako Cruzas 2 taškai.

„Umana Reyer“: Jeremy Chappelas 21 (5/8 trit.), Julyane'as Stone'as 14, Mitchellas Wattas 14, Michaelas Bramosas 11, Austinas Daye – 8 taškai.

Kitos dvejos grupės rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį.

Primename, kad Europos taurės B grupės turnyrą pradėjusi netikėta pergale prieš Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“, vėliau „Ryto“ ekipa patyrė jau keturias nesėkmes paeiliui ir atsidūrė turnyro lentelės dugne.

Kitas rungtynes vilniečiai žais lapkričio 5 d. išvykoje su a „Lokomotiv-Kuban“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (187)