Galingai sužaistas ketvirtasis kėlinys ir 14 iš 30 pataikytų tritaškių leidžia „Lietkabelio“ komandai toliau tęsti kovą dėl antrosios vietos LKL turnyro lentelėje.

Įpusėjus permainingų rungtynių ketvirtam kėliniui „Lietkabelis“ atsiliko 75:80, tačiau lemiamu momentu Kazio Maksvyčio auklėtiniai sugebėjo susitelkti ir perimti iniciatyvą.

Likus žaisti 1 min. 46 sek. aikštės šeimininkai dar atsiliko 85:87, tačiau tuomet vieną po kito du tritaškius smeigė patyręs „Lietkabelio“ amerikietis Lorenzo Williamsas, taip suteikęs komandai svarų 4 taškų pranašumą (91:87).

Nors netrukus dvi baudas pataikęs Vaidas Čepukaitis greitai reabilitavosi pataikydamas svarbų dvitaškį, aukštaičių mūšyje išsigelbėti „Juventus“ nebepavyko.

„Lietkabelis“: Benas Madgenas 26 (5/7 trit.), Gintaras Leonavičius 22, Lorenzo Williamsas 14, Kšištofas Lavrinovičius 10 taškų.

„Juventus“: Jamaras Diggsas 21, Vytautas Šulskis 16, Vaidas Čepukaitis 15 taškų.

Kitose rungtynėse pamažu atsigaunantys autsaideriai „Šiaulių“ (30/5) krepšininkai pateikė dar vieną staigmeną – namuose 98:87 (27:21, 23:28, 24:16, 24:22) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (13/18).

Po šios pergalės nuo priešpaskutinėje turnyro lentelės vietoje esančio Kėdainių „Nevėžio“ šiauliečiai jau atsilieka tik viena pergale.

„Šiauliai“: Tomas Lekūnas 23, Donatas Sabeckis 19, Lukas Aukštikalnis 17, Vladislavas Koreiniukas 12 taškų.

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Žabas 21, Egidijus Dimša 20, Derrickas Low ir Karolis Babkauskas – po 12 taškų.