Kone pačiame Eurolygos turnyro lentelės dugne esantis Stambulo „Daruššafaka“ klubas pradžioje nebuvo panašus į tą, kuris kabintųsi į varžovus nagais.

„Dizaineriai“ jau po 4 minučių pirmavo dvigubai – 12:6, o taškus aikštės šeimininkams rinko tik krepšinio veteranas Oguzas Savašas.

Fantastiškai iš toli pataikę Milano komandos snaiperiai leido Simone Pianigiani auklėtiniams nutolti iki 10 taškų – 43:33, tačiau antrojo kėlinio pabaigoje „Daruššafaka“ krepšininkai tarsi prabudo iš miego ir, išnaudoję po didžiosios pertraukos pasipylusias varžovų klaidas, sugebėjo skirtumą sumažinti iki minimalaus – 61:62.

Pergalių ištroškusių vietos sirgalių džiaugsmui, baigiantis trečiajam kėliniui Berkas Demiras baudos metimais pirmą kartą persvėrė rezultatą Stambulo komandos naudai – 69:68.

Vėl tritaškiais prapliupę svečiai netrukus spurtavo 12:2, tačiau Stambulo komanda sugebėjo vėl pavyti varžovus (87:88). Svečiai dar kartą atlaikė „Daruššafakos“ šturmą

Milano komanda varė į neviltį aikštės šeimininkus tritaškiais metimais – pataikė net 18 iš 32 (56,3 proc.). Tai yra naujasis klubo rekordas.

Pirmoje rungtynių dalyje strigę lietuviai naudingai ėmė žaisti antrojoje.

Artūras Gudaitis per 22 minutes pelnė 10 taškų (3/3 dvitaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, kartą suklydo, išprovokavo 5 pražangas, pats prasižengė keturis kartus ir surinko 16 naudingumo balų.

Mindaugas Kuzminskas per 15 minučių surinko 2 taškus (1/3 dvitaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė, išprovokavo pražangą ir surinko 4 naudingumo balus.

„Daruššafaka“: Ray McCallumas 13, Stantonas Kiddas 11, Jonas Diebleris 11, Žanis Peineris 10, Oguzas Savašas 8.

„AX Armani Olimpia“: Mike'as Jamesas 21 (1/10 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 7/8 baudos), Vladimiras Micovas 20 (4/6 tritaškiai), Nemanja Nedovičius 17 (5/8 tritaškiai), Dairis Bertanis 12 (4/4 tritaškiai), Artūras Gudaitis 10.

Kitą savaitę Milano klubo su dviem lietuviais laukia du mūšiai – lapkričio 21 dieną namie su Vitorijos „Baskonia“ ir lapkričio 23 dieną – išvykoje su „Barcelona“.

„Daruššafaka“ komanda lapkričio 20 ir 22 dienomis kovos Stambule. Jos lauks dvikovos atitinkamai su „Fenerbahče“ ir „Anadolu Efes“.

Pirmą pergalę po 6 pralaimėjimų iš eilės šį Eurolygos sezoną iškovojo Podgoricos „Budočnost“ komanda. Turnyro debiutantai ketvirtadienį namie 99:84 (26:18, 22:19, 27:23, 24:24) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ krepšininkus.

Nuo pat rungtynių pradžios dominavę aikštės šeimininkai trečiojo kėlinio pradžioje turėjo net 19 taškų persvarą – 81:62.

Podgoricos komandai pergalę lėmė fantastiškai taikliai mesti tritaškiai. Net 21 tolimas metimas iš 32 pasiekė tikslą (61,8 proc.) ir tai yra naujasis Eurolygos tritaškių rekordas.

Budočnost“: Edwinas Jacksonas 24 (2/6 dvitaškiai, 6/9 tritaškiai 2/2 baudos), Earlas Clarkas 20, Danilo Nikoličius 18, Nikola Ivanovičius 11, Coty Clarke'as 10.

Baskonia“: Tornike Šengelija 16, Shavonas Shieldsas ir Darrunas Hilliardas po 14, Marcelinho Huertas 13, Vincentas Poirier'as 10.