Pirmąsias dvejas rungtynes Rusijos sostinėje laimėjusi CSKA Stambule sulaukė aršaus atsako. Bent jau pirmoje dvikovos dalyje.

Aikštės šeimininkai startavo spurtu 12:0, tačiau po truputį atidavė iniciatyvą į svečių rankas – įpusėjus mačui 46:39 jau pirmavo maskviečiai.

Po didžiosios pertraukos D. Itoudžio auklėtiniai surengė spurtą 14:0 ir iš esmės nulėmė šių rungtynių baigtį. Ketvirtojo kėlinio viduryje komandas skyrė triuškinama 26 taškų praraja (78:52).

Eurolygos čempionų titulą ginantis CSKA į Eurolygos finalo ketverto varžybas patenka 9-ą kartą iš eilės.

„Fenerbahče“, kuriai koją pakišo per atkrintamąsias varžybas užklupusios bėdos dėl teigiamų COVID-19 testų, tarp 4 stipriausių komandų neprasibrovė po 6 iš eilės kartų finalo ketverte.

Fenerbahče“: Nando De Colo 22 (19 naud.b.), Marko Guduričius 10, Janas Veselis 8, Melihas Mahmutoglu 7, Dyshawnas Pierre'as 6.

CSKA: Willas Clyburnas 34 (38 naud.b.), Iffe Lundbergas 22 (7 atk.k., 5 rez.p., 4 per.k., 32 naud.b.), Darrunas Hilliardas 7, Tonrike Šengelija 6.

„Fenerbahce“ lengvasis puolėjas Edgaras Ulanovas nerungtyniavo.

Paskutinėse trečiadienio Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse Miuncheno „Bayern“ savo aikštėje 85:79 (23:9, 16:26, 25:16, 21:18) nugalėjo Milano „Armani“ krepšininkus ir sušvelnino serijos iki 3 pergalių rezultatą 1-2.

Andrea Trinchieri auklėtiniai po dviejų pralaimėjimų išvykoje buvo tinkamai pasirengę priimti svečius. Visas rungtynes dominavę bavarai didžiausią persvarą buvo susikrovę trečiame kėlinyje, kai po spurto 16:0, skirtumas išaugo iki 18 taškų (53:35).

„Bayern“ tapo pirmąja Vokietijos komanda, laimėjusia Eurolygos atkrintamųjų varžybų rungtynes. Kita dvikova vyks Miunchene penktadienį.

Bayern“: Vladimiras Lučičius 27 (7 atk.k.. 10 išpr.pr., 35 naud.b.), Wade'as Baldwinas IV ir Paulas Zipseris po 11, JaJuanas Johnsonas ir Zanas Sisko po 9, Jalenas Reynoldsas 6.

Armani“: Malcolmas Delaney 18, Sergio Rodriguezas ir Shavonas Shieldsas po 11, Kevinas Punteris ir Luigi Datome po 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)