Lemiamame kėlinyje iki jo pabaigos likus 3:30 min. po Sergio Llulo dviejų tritaškių „Karališkasis klubas“ pirmavo 70:63.

Tačiau per minutę graikai sugebėjo išlyginti rezultatą: tritaškį pataikė Nickas Calathesas, baudos metimą pridėjo Chrisas Singletonas, tritaškiu tribūnas tildė Mike Jamesas.

„Real“ strategas Pablo Lasso nedelsdamas paprašė minutės pertraukėlės.

Likus 50 sek. Jaycee Carrollas pataikė tritaškį su pražanga ir išvedė „Real“ į priekį 77:72. Po šio smūgio svečiai nebeatsitiesė.

„Real“: Jaycee Carrollas 17 (3/3 dvit., 3/3 trit., 2/2 baudos), Rudy Fernandezas 9, Anthony Randolphas, Gustavo Ayonas, Sergio Llulas ir Jeffery Taylor po 8 taškus, Luka Dončičius 7 taškai.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas 26 (5/10 dvit., 4/9 trit., 4/6 baudos), Jamesas Gistas 15, Mike Jamesas 14, Chrisas Singletonas 6 taškai.

Ketvirtosios rungtynės vyks taip pat Madride penktadienį 20 val.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)