Mačo pradžioje „Nevėžis“ greitai išsiveržė į priekį – 10:4. Šeimininkų ekipa netrukus išlygino rezultatą – 10:10.

Į varžovų bandymus užpulti krepšį Kėdainių klubas atsakė Simo Buterlevičiaus bei Vilmanto Dilio tritaškių fiesta – 21:14. Tokią persvarą „Nevėžis“ išlaikė ir po pirmo kėlinio – 24:17.

Sužaidus tris minutes antrame ketvirtyje, Rolandas Jakštas tritaškiu metimu sukrovė „Nevėžiui“ dviženklę persvarą – 29:19. Septyni „Dzūkijos“ legionieriaus Jameso Lewiso taškai sugrąžino intrigą mače – 29:28. Kėlinio pabaigoje Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai spurtavo ir susigrąžino septynių taškų persvarą – 37:30.

Trečio kėlinio pradžioje Alytaus ekipa pradėjo tirpdyti „Nevėžio“ pranašumą – 37:34, 42:39. Kėdainiečių bėdos nesibaigė ir spurtavę – 7:0 „Dzūkijos“ krepšininkai po ilgos pertraukos išsiveržė į priekį – 42:46. Susikrovę pranašumą, šeimininkai nepaleido iniciatyvos iš rankų iki pat ketvirčio pabaigos – 50:58.

Lemiamą ketvirtį „Nevėžis“ pradėjo keletą kartų suklysdamas gynyboje – 52:64. Tiesa, įpusėjus kėliniui, Gintaro Leonavičiaus ir Arvydo Šikšniaus pastangomis Kėdainių ekipa pradėjo vytis varžovus – 68:73. Netrukus du baudos metimus pataikęs Valdas Dabkus išlygino rezultatą – 76:76.

„Nevėžis“ nesustojo ir po V. Dilio tritaškio bei po to pataikyto baudos metimo serijos išplėšė pergalę atkakliame mače – 82:76.

Alytiškiai šiose rungtynėse turėjo puikų šansą į savo sąskaitą įsirašyti antrą pergalę. Iki pagrindinio laiko pabaigos likus žaisti vos pusantros minutės šeimininkai dar pirmavo rezultatu 76:71, tačiau dukart prarado kamuolį, o tuo pasinaudojęs V. Dilys švystelėjo du tolimus metimus, dvi baudas pataikė V. Dabkus ir „Nevėžis“ jau turėjo 3 taškų pranašumą.

Pražangomis dar bandę gelbėtis alytiškiai jau nieko nepakeitė ir turėjo pripažinti svečių pranašumą.

„Nevėžio“ komandai negalėjo padėti Darius Šilinskis, Tyrone'as Brazeltonas, Povilas Butkevičius ir Šarūnas Kulevičius.

Rezultatas:

„Dzūkija“ (1/5) - „Nevėžis“ (3/0) - 76:82 (17:24, 31:13, 28:13, 18:32).

„Dzūkija“: Darius Gvezdauskas 20, James Lewisas 18 (7 atk. kam.), Žydrūnas Kelys, Marko Iličius ir Tautvydas Šležas po 8,  Martynas Paliukėnas ir Adamas Lapeta po 7 taškus.

„Nevėžis“: Vilmantas Dilys 25 (9 atk. kam., 5/8 tritaškiai), Gintaras Leonavičius 17, Arvydas Šikšnius 14, Valdas Dabkus 13 (7 atk. kam.), Simas Buterlevičius 9 (2/4 tritaškiai), Rolandas Jakštas 3, Vidas Ginevičius 1 taškas.

Kitas LKL pirmenybių rungtynes „Nevėžio“ klubas žais sekmadienį 16 val. namuose su Prienų „TonyBet“ komanda.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):