Priešpaskutinėje vietoje esantys kėdainiečiai į Vilnių atvažiavo tik aštuoniese, bet ant parketo pasirodė vos šeši žaidėjai. Vis tik lengvai pasiduoti jie nė neketino – sužaidus kiek daugiau nei pusę pirmojo ketvirčio pirmavo prieš sostinės ekipą 13:10. Kėliniui bėgant į pabaigą „Nevėžio“ persvara buvo pasiekusi šešis taškus (21:15), tačiau prieš pat sireną tritaškį pataikęs Billy Baronas skirtumą sušvelnino – 18:21.

„Lietuvos ryto“ gynėjas tęsė savo solo šou ir antrajame kėlinyje, per tris minutes pelnydamas dar aštuonis taškus ir padėdamas vilniečiams rezultatą persverti –29:27. Baronui prisėdus ant atsarginių žaidėjų suolelio, puolime iššovė ir komandos kapitonas Martynas Gecevičius, po kurio tritaškių „Lietuvos ryto“ pranašumas išaugo iki 39:32. Pirmą rungtynių pusę sostinės krepšininkai baigė pirmaudami 47:39.

Trečiame kėlinyje Vilniaus komanda buvo padidinusi savo atotrūkį iki dviženklio ir po dviejų Gedimino Oreliko baudos metimų pirmavo 57:43. Tačiau kėdainiečiai parodė charakterį ir, laimėję atkarpą 19:9, ketvirtį baigė atsilikinėdami vos dviem taškais – 64:66.

Puikias rungtynes žaidžiantis Justas Tamulis ketvirto kėlinio pradžioje rezultatą išlygino, tačiau vilniečiai atsakė penkiais tolimais metimais bei susigrąžino iniciatyvą – 81:70, o vėliau persvarą padidino ir iki 20 taškų ribos (94:74) bei šventė pergalę.

„Lietuvos rytas“: Gediminas Orelikas 27 (5/8 trit., 9 atk. kam.), Martynas Gecevičius 20 (6/9 trit., 9 atk. kam., 8 rez. perd.), Billy Baronas 14 (6 rez. perd.), Mindaugas Lukauskis 11 taškų.

„Nevėžis“: Justas Tamulis 17 (2/10 dvit., 4/11 trit., 1/2 baud. met.), Thomasas Ray Davisas 15 (13 atk. kam.), Lukas Brazdauskis ir Rytis Biliartas po 14 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (42)