Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė vidurio puolėja iš Baltarusijos Jelena Levčenka, pelniusi 20 taškų ir atkovojusi 10 atšokusių kamuolių.

Jurgita Štreimikytė-Virbickienė surinko 17, Nykesha Sales (6 atk. kam.) - 14, Eglė Šulčiūtė - 11 taškų.

Rusijos komandai 23 taškus įmetė Simone Augustus, 16 - Anetė Jekabsonė-Žogota, 12 - Dubravka Dačič.

"Dinamo" krepšininkės sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio pirmavo 7 taškais (20:13). Antrojo ketvirčio pradžioje viešnių pranašumas išaugo iki dviženklio (24:13), tačiau vėliau įvyko lemiamas rungtynių lūžis, kurio metu vilnietėms pavyko perimti iniciatyvą.

TEO krepšininkės taškas po taško mažino skirtumą ir prieš pat didžiąją pertrauką persvėrė rezultatą savo naudai (37:34).

Po pertraukos ir toliau sėkmingiau rungtyniavo vilnietės, per 10 minučių dar labiau nutolusios (57:48).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje jau TEO pranašumas pasiekė 11 taškų (61:50), bet varžovės nepasidavė. Likus žaisti pusantros minutės maskvietės sugebėjo priartėti iki 4 taškų (70:74), tačiau Vilniaus ekipa atsilaikė. Paskutinę minutę abi komandos po keletą kartų apsikeitė klaidomis ir pergalę rezultatu 78:72 šventė TEO.

Pasibaigus pirmajam varžybų ratui TEO komanda su 2 pergalėm ir 3 nesėkmėm D grupėje dalijasi 3-5 vietas su ta pačia "Dinamo" ir Faencos "Germano Zama" (Italija) ekipa.

Antrąjį ratą vilnietės pradės gruodžio 12 dieną rungtynėmis išvykoje su Monvilio USO (Prancūzija) komanda.

Statistika

TEO: Jelena Levčenka 20 taškų (7/15 dvit., 6/7 baudų; 10 atk. kam.), Jurgita Štreimikytė-Virbickienė 17 (6/10 dvit., 5/5 baudų), Nykesha Sales 14 (2/3 trit., 3/10 dvit., 2/2 baudų; 6 atk. kam.), Eglė Šulčiūtė 11, Sandra Valužytė 9, Kristin Haynie 4, Rima Valentienė 3.

"Dinamo": Simone Augustus 23 (2/4 trit., 8/15 dvit., 1/1 baudos), Anetė Jekabsonė-Žogota 16, Dubravka Dačič 12, Kelly Schumacher 9, Olga Firsova 5, Ieva Kublinia 4 (9 atk. kam., 6 kld.), Tatjana Popova 2, Svetlana Volnaja 1.

Dvitaškiai: TEO 21/47 (45 proc.) - "Dinamo" 23/46 (50 proc.)

Tritaškiai: TEO 4/11 (36 proc.) - "Dinamo" 6/17 (35 proc.)

Baudų metimai: TEO 24/28 (86 proc.) - "Dinamo" 8/9 (89 proc.)

Atkovoti kamuoliai: TEO 32 - "Dinamo" 34

Rezultatyvūs perdavimai: TEO 10 - "Dinamo" 13

Perimti kamuoliai: TEO 14 - "Dinamo" 11

Klaidos: TEO 19 - "Dinamo" 23