Rezultatyviausiai Vilniaus klubo gretose žaidė amerikietė Nykesha Sales, pelniusi 22 taškus. Jurgita Štreimikytė-Virbickienė įmetė 16, Jelena Levčenka (9 atkovoti kamuoliai) - 12 taškų.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė buvusi TEO žaidėja Katie Douglas, surinkusi 16 taškų. Po 15 taškų prie pergalės prisidėjo Jelena Baranova (9 atk. kam.) ir Elena Tornikidou.

Aikštės šeimininkės iškart spurtavo 14:2, tačiau vilnietės sugebėjo pasivyti varžoves ir žaidimas išsilygino. Antrajame ir trečiajame ketvirčiuose Valensijos krepšininkių persvara buvo nežymi ir tik trečiojo kėlinio pabaigoje joms pavyko atitrūkti.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Ros Casares" pirmavo 63:51, tačiau atakliosios vilnietės ne tik pavijo šeimininkes, bet likus žaisti 2 minutes ir persvėrė rezultatą 68:67. Vis dėlto mačo pabaigą sėkmingiau žaidusi Valensijos ekipa išplėšė pergalę ir išsaugojo pralaimėjimų skiltyje nulį.

Su viena pergale per keturis turus vilnietės smuktelėjo į penktą D grupės vietą. Valensijos komanda iškovojo visas keturias pergales ir yra grupės lyderė.

Kitas rungtynes po savaitės TEO žais Vilniuje, kur priims Maskvos "Dinamo" (Rusija) krepšininkes.

Statistika

"Ros Casares": Katie Douglas 16 taškų (0/2 trit., 7/7 dvit., 2/3 baudų), Elena Tornikidou ir Jelena Baranova (9 atk. kam.) po 15, Laya Palau 8, Evantia Maltsi 7, Delisha Milton 5 (7 atk. kam.), Elisa Aguilar ir Milka Bjelica po 4, Marrina Ferragut 1.

TEO: Nykesha Sales 22 (1/4 trit., 9/16 dvit., 1/2 baudų), Jurgita Štreimikytė-Virbickienė 16 (8/16 dvit., 0/2 baudų), Jelena Levčenka 12 (5/9 dvit., 2/2 baudų; 9 atk. kam.), Sandra Valužytė 7 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Rima Valentienė 6, Kristin Haynie 5, Eglė Šulčiūtė 2.

Dvitaškiai: "Ros Casares" 25/42 (60 proc.) - TEO 24/47 (51 proc.)

Tritaškiai: "Ros Casares" 4/11 (36 proc.) - TEO 5/17 (29 proc.)

Baudų metimai: "Ros Casares" 13/19 (68 proc.) - TEO 7/10 (70 proc.)

Atkovoti kamuoliai: "Ros Casares" 33 - TEO 28

Rezultatyvūs perdavimai: "Ros Casares" 13 - TEO 15

Perimti kamuoliai: "Ros Casares" 6 - TEO 8

Klaidos: "Ros Casares" 21 - TEO 18