Po trijų kėlinių komandas teskyrė vienas metimas (91:93), tačiau per lemiamą ketvirtį „Rykliai“ su varžovais nebesuspėjo.

D. Motiejūnas buvo rezultatyviausias šeimininkų žaidėjas. Lietuvis per 43 minutes surinko 36 taškus (12/21 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 9/14 baudos), sugriebė net 19 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

19 taškų „Rykliams“ pridėjo Luo Hanchenas, po 14 – Ray'us McCallumas ir Dongas Hanlinas.

Svečiams pergalę nukalė net 50 taškų sumetęs ir 10 rezultatyvių perdavimų atlikęs Marcusas Denmonas (7/11 dvitaškiai, 9/17 tritaškiai, 9/9 baudos) bei 24-is taškus sukaupęs Wu Qianas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)