Pirmoje rungtynių dalyje pranašumą turėjo „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai, kurie tiek pirmojo kėlinio pabaigoje turėjo dviženklį pranašumą – 12:22.

„Lietkabelio“ ekipa vedina kroato G. Vrbanco ne kartą mažino deficitą iki minimalaus, tačiau perlaužti rungtynių eigos po pirmosios mačo dalies nepavyko – 36:40.

Rungtynių scenarijus ėmė kisti trečiajame kėlinyje, kurio metu A. Brazio auklėtiniai po ilgos pertraukos išsiveržė į priekį – 46:43. Varžovai neleido didint persvaros „Lietkabeliui“ ir prieš lemiamą kėlinį rezultatas buvo lygus – 54:54.

Ketvirtajame ketvirtyje „Pieno žvaigždės“ pabandė atitrūkti – 55:60 (33 min.). R. Olanderio, M. Kazono bei D. Leonardo pastangomis „Lietkabelis“ susigrąžino persvarą – 62:60. Prieš prasidedant paskutinei minutei panevėžiečių pranašumas buvo minimalus – 65:64.

Likus žaisti 46 sekundes tritaškį iš maždaug 8 metrų pataikė D. Leonardas – 68:64. Pasvalio komanda atsakė A. Kudrautsau šūviu iš toli – 68:67. Kitos atakos metu buvusį „Lietkabelio“ pranašumą sugrąžino M. Kazonas – 71:67.

Nutolusius varžovus pasvaliečiai dar bandė vytis pražangomis, tačiau A. Brazio krepšininkų rankos lemiamu metu nuo baudų metimo linijos nedrebėjo – 75:73.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ komandoje rungtyniavo kroatas Goranas Vrbancas, surinkęs 25 taškus (3/6 tritaškių), 13 – pridėjo Darrickas Leonardas, 9 – įmėtė Ivanas Neliubovas, 8 – Mantas Kazonas.

„Pieno žvaigždžių“ komandoje išsiskyrė Aleksandras Kudrautsau, pelnęs 17 taškų, 16 – surinko Egidijus Dimša, 11 – įmetė Žygimantas Jonušas, 10 – Artūras Jomantas.

Algirdas Brazys (Panevėžio „Lietkabelio“ vyr. treneris): „Pasvalio „Pieno žvaigždės“ yra labai gera komanda, turi puikų trenerį ir yra vieni čempionato lyderių. Po rungtynių, pasveikinęs žaidėjus, pasakiau tik vieną sakinį, jog atsiėmėme tai, ką buvome atidavėme varžovams rungtynėse prieš Naujuosius metus. Tikrai džiugu, kad laimėjome, vyrai kovėsi ir nenoriu išskirti atskirų žaidėjų. Tie, kas pabuvojo aikštelėje, atidavė visas jėgas ir nuveikė naudingą darbą. Man malonu, jog vis daugiau žiūrovų ateina į areną ir darosi maloniau žaisti, esu dėkingas už tokį palaikymą.“

Mantas Šernius (Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ trenerio asistentas): „Panevėžio komanda, kaip matome, tikrai gerai pasistiprino užsieniečiais. Kroatas, rusas, mūsų buvęs žaidėjas Darrickas Leonardas rungtyniavo energingai ir tempė Panevėžio komandą į viršų. Būtent jis pataikė sunkų metimą, kuris lėmė varžovų pergalę. Prametėme daug metimų iš po krepšio. Norint laimėti žaidžiant su „Lietkabeliu“, tokius metimus reikia pataikyti. A. Jomantas prametė visus penkis tritaškius.“

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):