Lietuvis ant parketo praleido 18 minučių, per kurias pelnė 10 taškų (0/1 dvit., 2/6 trit., 4/6 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, blokavo varžovo metimą ir surinko 10 naudingumo balų.

AEK: Dušanas Šakota 23 (7/10 dvit., 2/8 trit., 3/4 baud.), Carlas Englishas 11 (5 rez. perd.), Tomas Delininkaitis 10, Georgios Tsiakos 8, Michalis Polytarchou 6.

„Panelefsiniakos“: Giannis Athanasoulas 21 (4/4 dvit., 4/5 trit., 1/1 baud., 5 atk. kam.), Aaričius Murray 13 (9 atk. kam.), Stelios Ioannu 12, Periklis Dorkofiklis 9.

S. Babrauskas kukliai prisidėjo prie pergalės

Antrą pergalę Turkijos vyrų krepšinio čempionato penkto turo rungtynėse iškovojo ir į ketvirtą vietą pakilo lygoje debiutuojanti „Istanbul BŠB“ komanda su Steponu Babrausku. Ji šeštadienį namuose po pratęsimo 91:88 (19:15, 22:25, 17:17, 16:17, 17:14) įveikė septintoje pozicijoje esančius Konijos „Torku Konyaspor Basket“ (2/3) krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 6 taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 24 minutes S. Babrauskas pataikė 1 tritaškį iš 2, 1 dvitaškį iš 3 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

34 taškais prie pergalės prisidėjo Alexanderis Ackeras, 16 – Arthuras Stephensonas, 15 – Jure Balažičius.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Troy'us De Vriesas (38 tšk.), Seanas Williamsas (14 tšk.), Joshua Mayo ir Jasonas Boone'as (po 9 taškus).

Šešiolikos komandų turnyre pirmauja Bandirmos „Banvit“ ir Ankaros „TED Kolejliler“ (3/2) komandos.

Stambulo „Galatasaray“ (3/1) klubas su Martynu Pociumi – trečias, o Renaldo Seibučio atstovaujama Stambulo „Daruššafaka Doguš“ (3/1) ekipa – aštunta.