Būtent šios dvi komandos šeštadienio vakarą susitiko centrinėse turo rungtynėse Utenoje, tačiau intrigos šį kartą buvo nedaug.

Ji tuščioje Utenos arenoje buvo gyva du su puse kėlinio, tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje kaip reikiant įsibėgėjęs „Rytas“ ėmė bėgti nuo varžovų (71:60), vėliau dominavimą pratęsė ir lemiame ketvirtyje, vienu metu nutolo net 24 taškų skirtumu bei iškovojo užtikrintą pergalę.

Kristijanas Kitsingas pataikė šešis tritaškius, iš viso surinko 23 tašką ir sužaidė geriausią savo „Betsafe-LKL“ karjeros mačą. Solidžiai po krepšiu rungtyniavo ir po traumos grįžęs Martynas Echodas, surinkęs 14 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius.

Šio sezono „Betsafe-LKL“ perimtų kamuolių rekordą pakartojo jaunasis Augustas Marčiulionis. Įžaidėjas perėme penkis kamuolius, pridėjo 9 taškus ir surinko 18 naudingumo balų.

Andrew Goudelockas pataikė tris iš šešių tritaškių ir viso pelnė 15 taškų.

Utenos komandoje geriausiai sekėsi Ignui Vaitkui, kuris taip pat pelnė 15 taškų. Nykokai atrodė centras Mindaugas Kupšas, viso surinkęs penkis taškus. M. Kupšui būnant aikštelėje, „Rytas“ pelnė 19 taškų daugiau nei „Juventus“.

Tiesa, Utenos klubui tai buvo pirmosios rungtynės po beveik trijų savaičių pertraukos. Devyni klubo nariai neseniai persirgo koronavirusu COVID-19.

12 uteniškių pataikytų tritaškių iš 22 bandymų (55 proc.) nubraukė net 25 padarytos klaidos.

Pirmojo rato susirėmime sostinėje gerokai pajėgesni buvo vilniečiai – 106:77, tačiau dabar jų gretose nebėra nei Demetriuso Jacksono, nei Chriso McCullougho. Be to, traumuoti Arnas Butkevičius ir Rokas Gustys.

„Rytas“: Kristjanas Kitsingas 23, Martynas Echodas 16 (5 atk. kam), Maurice'as Ndouras 16, Andrew Goudelockas 15, Lukas Uleckas 13 taškų.

„Juventus“: Ignas Vaitkus 15, Žygimantas Skučas 11, Bryantas Crawfordas ir Gintautas Matulis po 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (25)