Šiemet jie susibūrė tam, kad jūsų šventės būtų dar jaukesnės, o artėjantys 2021 m. – žymiai geresni nei besibaigiantys.

Išskirtiniame kalėdiniame sveikinime išvysite Kšyštofą ir Darjušą Lavrinovičius, Steponą Babrauską, Martyną Purlį, Tomą Jasevičių, Rytį Sabą, Gabiją Meškonytę, Audronę Zdanevičiūtę, Dalią Belickaitę ir daugelį kitų VKM auklėtinių, kurie apie savo krepšinio mokyklą atsiliepia itin šiltais žodžiais:

„Prisiminimų yra tikrai labai daug – daug įsimintinų rungtynių, pergalių, skaudžių pralaimėjimų. Labiausiai įsiminė, kai su komanda keliavome į Prancūziją. Į ją keliavome savaitę ar netgi šiek tiek ilgiau. Pamatėme daug skirtingų šalių, sužaidėme gerame turnyre. Manau, kad VKM suteikia puikias progas ne tik žaisti Moksleivių krepšinio lygoje, bet ir pakeliauti su komanda. Linkiu visiems kuo didžiausios sveikatos“, – sakė Turkijos Adanos „Basket“ klube šiuo metu rungtyniaujanti G. Meškonytė.

„Kai laimėjom MKL pusfinalį, dėl visų emocijų ir euforijos nemiegojome iki 5 val. ryto. Atėjus į finalą trenerė pasakė – „Jūs tik išbėgiokit tas 40 minučių“ (šypsosi). Mes tą finalą laimėjome ir patekome į aukščiausią lygą“, – prisiminė Vilniaus „Kibirkšties“ žaidėja Justina Kraujūnaitė.

„Džiaugiuosi būdamas Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtinis ir absolventas. Čia patyriau labai daug nuostabių akimirkų. Atradau ne tik krepšinį, bet ir krepšinio teisėjo profesiją, kuri leido aplankyti daugybę valstybių, patirti daugybę nuostabių įspūdžių, sutikti nuostabių draugų. Baigę Vilniaus krepšinio mokyklą galite tapti ne tik profesionaliais krepšininkais, bet ir arbitrais, vadybininkais ir pasiekti daugybę dalykų, susijusių su krepšiniu“, – akcentavo krepšinio teisėjas, komunikacijos profesionalas, rašytojas R. Sabas.

„Žaisdama VKM patyriau daug nuostabių emocijų ir akimirkų. Įsimintiniausias įvykis – su 2001 m. karta laimėtas Lietuvos U16 čempionatas. Naujaisiais metais visiems linkiu troškimų išsipildymo“, – kalbėjo „Kibirkšties“ gynėja A. Zdanevičiūtė.

„Prisiminimų apie Vilniaus krepšinio mokyklą turi begalę. Visada apie juos pagalvojus užplūsta nostalgiški jausmai. Nors pradėjo daugiau nei 6 metai, mes vis dar susitinkam su komanda ir trenere Diliara Velišajeva, kurią aš labai myliu ir siunčiu jai didžiausius linkėjimus. Linkiu, kad ateinantys metai taptų dar vienu žingsniu link jūsų svajonių“, – sakė komunikacijos agentūros Berta& jaunesnioji projektų vadovė Ieva Marija Černiauskaitė.

„Geriausi prisiminimai – pergalės, emocijos, džiaugsmas, adrenalinas, kuris užplūsta po laimėtų rungtynių. Komanda tampa lyg antra šeima. Ir aišku, visos kelionės, stovyklos ir laikas kartu. Tai mus išugdė kaip asmenybes ir paruošė kitiems gyvenimo keliams. Gražių švenčių ir gerų emocijų!“, – linkėjo sesės Aušrinė, Dalia ir Ieva Belickaitės.

„Ačiū treneriui Vytautui Poteliūnui, kuris patikėjo mumis ir davė pasitikėjimo Buvome labai „žali“, nemokėjome dvižingsnio, neturėjome metimo. Tikėkite, siekite savo tikslų ir viskas bus „čiki piki“. Nepamirškite mokslų, nes protingi krepšininkai pasirašinėja geresnius ir didesnius kontraktus , – nuotaikingai linkėjo broliai Lavrinovičiai.

„Labiausiai norėčiau palinkėti, kad ateinantys metai būtų žymiai geresni už 2020-uosius, kurie, ko gero, mums visiems buvo sunkūs tiek asmeniniame, tiek ir mūsų profesijose“, – pastebėjo daug kartų geriausiu Lietuvos krepšinio teisėju pripažintas T. Jasevičius.

Daugiau šiltų prisiminimų ir gražiausių linkėjimų – specialiame VKM vaizdo įraše.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės