„Chimki“ namuose po atkaklios kovos 87:93 (21:21, 25:24, 17:20, 24:28) turėjo pripažinti Kazanės UNIKS (9-4) krepšininkų pranašumą.

Pirmą kartą vyriausiojo trenerio pareigas „Chimki“ ekipoje ėjo buvęs R. Kurtinaičio asistentas Andrejus Malcevas. Jam talkino Aurimas Jasilionis.

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę Jordanas Mickey išlygino rezultatą 85:85, bet Jamaras Smithas sugrąžino UNIKS pranašumą (87:85), o po netaiklaus Aleksejaus Švedo tritaškio persvarą padvigubino Johnas Bryantas (89:85).

Likus žaisti pusę minutęs pro šalį metė ir Sergejus Monia, o po dviejų Okaro White‘o baudų metimų (91:85), A. Švedo dvitaškis šeimininkų išgelbėti jau nebegalėjo. Paskutinėmis sekundėmis svečių triumfą užtikrino dar du O. White‘o baudų metimai.

A. Švedas šiame susitikime ant parketo praleido 36 minutes, per kurias pelnė 33 taškus (7/11 dvit., 3/7 trit., 10/14 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

Jam geriausiai talkino 18 taškų įmetęs Erickas McCollumas ir 13 pridėjęs J. Mickey.

Nugalėtojus į priekį vedė Isaiah Canaanas ir Jamaras Smithas, surinkę po 22 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (117)