Antrą vietą užėmusios Manto Griškėno atstovaujamos Sioderteljės „Kings“ komandos varžove bus Solnos „Viking“ ekipa, kuri reguliariame sezone liko septinta.

Jau anksčiau reguliaraus sezono nugalėtojo titulą užsitikrinęs „Dolphins“ (23 pergalės ir 13 pralaimėjimų) klubas namuose kiek nelauktai 76:83 (16:26, 16:20, 16:20, 28:17) nusileido būsimiems varžovams pirmame atkrintamųjų varžybų rate „Human Rights 08“ (17/19) krepšininkams.

Petras Baločka šeimininkams pelnė 11 taškų, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, trissyk suklydo ir kartą prasižengė. Per 17 minučių (16:44) jis pataikė 4 dvitaškius iš 10 bei 3 baudų metimus iš 4.

20 su puse minutės (20:34) aikštelėje praleidusio Povilo Šakinio sąskaitoje 10 (tritaškiai 2/7, dvitaškiai 0/2, baudos 4/4) taškų, 4 po krepšiais atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, klaida ir 4 pražangos.

19 taškų prie pergalės prisidėjo Edgaras Jermanovas, po 11 - Oladapo Ayuba ir Randallas Hanke.

Nugalėtojams Joakimas Blomas pelnė 22 taškus, Johanas Akessonas - 20, Gustavas Nystroemas - 10.

Pergalingai reguliarų sezoną baigusi „Kings“ (23/13) komanda savo aikštėje 100:94 (26:20, 15:29, 29:24, 30:21) įveikė devintoje pozicijoje likusią ir į atkrintamąsias varžybas nepatekusią Evaldo Žabo atstovaujamą Estešundo „KFUM Jamtland Basket“ (13/23) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Mantas Griškėnas ir Johnellas Smithas, pelnę po 24 taškus, bei 13 taškų į svečių krepšį įmetęs Adnanas Chuckas.

25 minutes aikštelėje praleidęs lietuvis pataikė visus 3 tritaškius, 6 dvitaškius iš 12 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4. Be to jis sugriebė 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir dukart prasižengė.

Evaldas Žabas pralaimėjusiems pelnė 23 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tris kartus suklydo ir sykį prasižengė. Per nepilnas 36 žaidimo minutes (35:49) jis pataikė 3 tritaškius iš 8, 5 dvitaškius iš 8 bei realizavo 4 baudų metimus iš 4.

24 taškus į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Draženas Klaričius, 17 - Boakai'us Lalugba.