P. Baločka nugalėtojams pelnė 11 taškų, gynyboje atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei dukart prasižengė. Per 19 žaidimo minučių (19:06) jis pataikė 5 dvitaškius metimus ir realizavo vienintelį baudos metimą.

P. Šakinio sąskaitoje - 9 (tritaškiai 1/3, dvitaškiai 2/5, baudos 2/2) taškai, 4 gynyboje sugriebti kamuoliai, klaida ir dvi pražangos (21 min. 05 sek.).

17 taškų prie pergalės prisidėjo Oladapo Ayuba, 16 - Edgaras Jeromanovas, 13 - Fredas Drainsas, 10 - Mikaelis Lindquistas.

Lyderių gretose su keturiomis pergalėmis žengia ir Sioderteljės „Kings“ (4/2) klubas su Mantu Griškėnu, namuose 69:66 (17:13, 15:23, 20:11, 17:19) privertęs pasiduoti šeštoje pozicijoje esančią Liuleo „Basket“ (3/3) komandą.

Lietuvis į varžovų krepšį įmetė 16 taškų, po krepšiais atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo bei triskart prasižengė. Per nepilnas 34 žaidimo minutes (33:44) M. Griškėnas pataikė 2 tritaškius iš 3 bei 5 dvitaškius iš 10.

Rezultatyviai aikštelės šeimininkų gretose žaidė Johnellas Smithas (23 tšk.) bei Kennethas Simmsas (14 tšk.).

Aštuntą vietą užimanti Evaldo Žabo atstovaujama Estešundo „KFUM Jamtland Basket“ (2/4) ekipa antradienį svečiuose 97:99 (18:19, 29:25, 20:29, 30:26) turėjo pripažinti penktoje pozicijoje esančių Buraso „Basket“ (4/2) krepšininkų pranašumą.

Lietuvis savo komandai pelnė 22 taškus, gynyboje atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo bei išvengė pražangų. Per daugiau nei 35 žaidimo minutes (35:08) E. Žabas pataikė 1 tritaškį iš 3, 7 dvitaškius iš 10 bei 5 baudų metimus iš 8.

18 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Brynjaras Björnssonas, po 14 - Andreasas Karlssonas ir Boakai Lalugba, 12 - Draženas Klaričius, 10 - Stefanas Hellgrenas.