Lietuvis buvo trečias pagal rezultatyvumą nugalėtojų gretose ir per beveik 19 minučių pelnė 13 taškų (5/6 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, blokavo varžovo metimą, 2 kartus suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

„Kings“ turnyro lentelėje užima ketvirtą vietą, o „ecoOrebro“ rikiuojasi paskutiniai, dešimti.

„ecoOrebro“: Bernardas Toombsas (11 atk.) 21, Demondas Wattas (5 atk.) 13, Theodoros Georgitsis 10 taškų.

„Kings“: Kennethsd Simmssd (6 atk. ksm.) 23, Dino Pita 17, Mantas Griškėnas (5 atk.) 13, Johnellas Smithas 12, Tobias Borgas 10 taškų.

Pirmą nesėkmę patyrė Norčiopingo „Dolphins“ (3/1) komanda, kurios garbę gina Petras Baločka ir Povilas Šakinis. Ji svečiuose 79:83 (18:20 13:28 21:20 27:15) nusileido Upsalos „Uppsala Basket“ (4/0) ekipai.

Lietuvių atstovaujamo klubo nesėkmę lėmė ypač prastai sužaistas antrasis kėlinys, kurį „Dolphins“ pralaimėjo rezultatu 13:28.

Povilas Šakinis buvo rezultatyviausias pralaimėjusiųjų gretose. Jis rungtyniavo 22 minutes ir pelnė 16 taškų (2/4 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei 4 sykius pažeidė taisykles.

Kiek prasčiau sekėsi Petrui Baločkai, kuris per 16 minučių pelnė vos 2 taškus (1/5 dvitaškių), prarado 1 atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei 2 kartus prasižengė.

„Uppsala Basket“: Stefanas Grundbergas (5/8 tritaškiai) 24, Delvonas Johnsonas (12 atk. kam.) 19, Rhysas Carteris (4 rez. perd.) 17, Johan Jeansson (7 atk. kam.) 12 taškų.

„Dolphins“: Povilas Šakinis 16, Oladapo Ayuba (9 atk. kam.) 15, Andrew Mitchellas 13, Mikaelis Lindquistas 11...Petras Baločka (5 atk. kam.) 2 taškai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.