M. Gecevičius per 23 minutes pelnė 14 taškų (3/3 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos).

Jis dar atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, taip pat 2 kartus suklydo ir surinko +18 naudingumo balų.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 19, Pero Antičius 17, Martynas Gecevičius 14 taškų.

PAOK: Dimos Dikoudis 17, Giannis Kalambokis, Dante Stiggersas ir Mihalis Giannakidis po 7 taškus.

Sunki Š.Jasikevičiaus atstovaujamos Atėnų ekipos pergalė

Atėnų „Panathinaikos“ (12-1) klubas su Šarūnu Jasikevičiumi iškovojo dramatišką pergalę. Šalies čempionai išvykoje po atkaklios kovos 72:68 (14:12, 17:20, 17:19, 24:17) palaužė Salonikų „Aris“ (5-8) krepšininkų pasipriešinimą.

„Aris“ komanda po trijų kėlinių pirmavo 51:48. Ketvirtame kėlinyje ir toliau vyko atkaklus mūšis, kuris tęsėsi iki pat paskutinės minutės. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę, Mike'as Batiste dėjimu išvedė „Panathinaikos“ klubą į priekį (68:70), o vėliau amerikietis dar vienu dėjimu įtvirtino Graikijos čempionų pergalę - 72:68.

Š.Jasikevičius per beveik 20 minučių pelnė 7 taškus (3/7 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 1/2 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo, išprovokavo 1 varžovo pražangą ir surinko 4 naudingumo balus.

„Aris“: Sergio Keruschas 18, Christos Tapoutos 13, Dominicas Jamesas 11 taškų.

„Panathinaikos“: Mike'as Batiste 21, Dimitris Diamantidis 14, Stevenas Smithas 9, Šarūnas Jasikevičius 7 taškai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.