Antrajame ketvirtfinalio mače „Tecnyconta“ namie 76:69 (26:9, 12:24, 11:22, 27:14) palaužė Eurolygoje besivaržančius Vitorijos „Baskonia“ krepšininkus ir pabaigė jų sezoną.

Praėjusį sezoną vos 16-ąją vietą ACB lygoje užėmusi Saragosos komanda ketvirtfinalio seriją sensacingai laimėjo 2-0 bei pateko tarp keturių stipriausių čempionato ekipų.

Pusfinalyje „Tecnyconta“ žais su „Barcelona“, kuri ketvirtfinalyje 2-0 eliminavo Badalonos „Joventut“.

R. Seibutis lemiamame mače įmetė 9 taškus (2/3 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.) atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 15 naudingumo balų.

Negana to, lietuvis pataikė itin svarbų tritaškį likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes. Po jo „Tecnyconta“ atitrūko 66:59.

Netrukus dar vieną tolimą metimą pridėjo Stanas Okoye, o Carloso Aloceno baudų metimai (71:62) galutinai įtvirtino šeimininkų pergalę.

Po šešerių metų pertraukos į ACB pusfinalį grįžusį „Tecnyconta“ klubą link pergalės vedė 16 taškų pelnęs Nemanja Radovičius ir 14 pridėjęs Javieras Justizas.

Tadas Sedekerskis pralaimėtojų gretose nerungtyniavo.

Į pusfinalį sekmadienį žengė ir Madrido „Real“ klubas, kuris 2-0 eliminavo Manresos „Baxi“. Tuo metu „Valencia“ išlygino serijos su Malagos „Unicaja“ rezultatą 1-1.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)