Sostinės klubui tai buvo 19-a pergalė iš tiek pat galimų „Huawei Moterų lygoje“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje aiškios lyderės neišsiskyrė. Po pirmųjų 10 žaidimo minučių skirtumas tarp komandų buvo minimalus (13:14). Antrame kėlinyje sostinės krepšininkės pradėjo diktuoti savo sąlygas ir užbaigus pirmąją rungtynių pusę pranašumą padidino iki 11 taškų (41:30).

Po ilgosios pertraukos vilnietės pademonstravo geležinę gynybą ir įpusėjus kėliniui įgijo rekordinę 19 taškų persvarą (49:30). Per likusią ketvirčio dalį „Kibirkštis-MRU“ neleido varžovėms priartėti ir išlaikė susikrautą pranašumą (58:36). Ketvirtajame kėlinyje Kauno komandai intrigos atkurti nepvavyko. Sostinės klubas šventė pergalę 27 taškų skirtumu (82:55).

Vilnietes į pergalę vedė Gabrielė Šulskė, surinkusi 19 taškų (5/6 dvitaškiai, 1/6 tritaškis, 6/7 baudos) ir 24 naudingumo balus. Livija Sakevičiūtė pridėjo 14 taškų ir 9 atkovotus kamuolius.

Kauniečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Karolina Kazočiūnaitė su 14 taškų ir Gabija Šegždaitė su 13 taškų.

Šeštadienį Vilniaus ir Kauno komandos 15 val. susitiks Karalienės taurės finale, kurį transliuos „Delfi TV“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)