Marijampolės „Sūduva“ rungtynes pradėjo labai prastai žaisdamos gynyboje – tuo puikiai pasinaudojo ukrainietės, kurios šaltakraujiškai pataikė vieną tritaškį po kito bei nutolo. Po pirmo kėlinio šeimininkės atsiliko 20:28.

Fenomenaliai tritaškius metusi „Interkhim“ komanda per du kėlinius pataikė net 11 tritaškių.

Po didžiosios pertraukos kantriai besigindamos ties tritaškio linija, marijampolietės palaužė Odesos komandą ir trečiame kėlinyje po Ivetos Šalkauskės tritaškio pirmą kartą išsiveržė į priekį – 44:43. Pajautusi žaidimo ritmą, „Sūduva“ vis tvirčiau jautėsi aikštelėje ir pradėjo tolti.

Ketvirtasis kėlinys abejonių dėl rungtynių nugalėtojo niekam jau nekėlė. „Sūduva“ išlaikė pranašumą ir prasibrovė į BWBL finalą, kuriame sekmadienį 17.30 val. susikaus su „Tsmoki-Minsk“ komanda.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos nuo 13 val. kausis „Okzhetpes“ ir „Interkhim“ ekipos.