„Sūduva“ rungtynes pradėjo 6:0, tačiau iki kėlinuko pabaigos likus žaisti 3 minutes rezultatas jau buvo lygus 11:11, o ketvirtį pirmaudama dviem taškais baigė „Sūduva“ (17:15).

Antrojo kėlinuko pradžioje Andros Gabalytės tritaškis pirmą kartą išvedė „Fortūną“ į priekį (19:17). Į tai reaguodama „Sūduva“ suaktyvino gynybą ir tai davė vaisių. Marijampolietės surengė spurtą 17:0 ir pasiuntė šeimininkes į gilią duobę.

Antrąjį kėlinį „Sūduva“ laimėjo net trylikos taškų skirtumu (19:6), o prieš didžiąją pertrauką LMKL čempionių pranašumas vis dar buvo solidus – 36:21.

Po ilgosios pertraukos „Sūduva“ iš karto surengė dar vieną galingą spurtą 12:2 ir jau pirmavo daugiau nei užtikrintai (48:23). „Sūduva“ savo persvarą sugebėjo išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos, o laiko pasireikšti gavo ir jaunosios komandos žaidėjos.

Fortūna“: Andra Gabalytė 25, Roberta Mizgerytė 8, Agnė Černeckytė 6.

Sūduva“: Lina Mikelevičienė 18, Neringa Skadaitė 14, Stephanie Gardner 12, Justina Matuzonytė 9, Danielle McCray 8, Rita Milieškienė 6.

Kitose rungtynėse Vilniaus „Kibirkštis“ savo aikštėje 75:67 (14:19, 19:13, 23:19, 19:16) įveikė Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ krepšininkes.

Vilniaus klubui (3/0) 22 taškus pelnė Shenita Landry (13 atk. kam.), 17 - Laura Juškaitė, 15 - Laurita Jurčiūtė.

„Hoptrans-Sirenų“ (1/1) komandoje rezultatyviausiai žaidė Arina Bilocerkivska. Jos sąskaitoje - 12 taškų. Po 11 taškų pridėjo Rasa Knyzaitė ir Livija Sakevičiūtė, 10 - Gabija Šegždaitė (12 atk. kam.).

Pirmąją pergalę iškovojo Kauno „Aisčių-LSU“ krepšininkės. Jos svečiuose 76:64 (19:11, 21:12, 13:10, 23:31) nugalėjo Ukmergės „Vilkmergės“ komandą.

Kauno ekipai (1/2) 19 taškų pelnė Karolina Kazočiūnaitė, 12 - Gintarė Paulauskaitė, 11 - Klaudija Serkevičiūtė, po 9 - Gintarė Jasiunskaitė bei Akvilė Baronėnaitė (14 atk. kam.).

„Vilkmergės“ (0/1) komandoje 21 tašką surinko Martyna Petrėnaitė, 12 - Karolina Ambotaitė, 10 - Rita Žilinskaitė.