Rokas Jokubaitis žaidė 16 minučių, pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 3/4 baud.) , atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Po ypač nerezultatyvaus pirmo kėlinio švieslentė fiksavo kiek neįprastus skaičius: nė viena komanda nebuvo pelniusi dviženklio taškų skaičiaus – 9:9.

„Barcelona“ turėjo džiaugtis, jog svečiai nenurūko į priekį: Š. Jasikevičiaus auklėtiniai iki pertraukos suklydo net 12 kartų, o po dviejų kėlinių šeimininkų deficitas siekė vos tašką (28:29).

Klampiose rungtynėse „Bayern“ neleido po pertraukos atitrūkti varžovams ir prieš lemiamą ketvirtį „Barcelona“ pirmavo 45:41.

Ketvirtame kėlinyje katalonų klubas buvo priverstas vytis svečius: po Vladimiro Lučičiaus ir Nicko Weiler-Babbo tritaškių įpusėjus ketvirčiui „Bayern“ pirmavo 61:56.

„Barca“ smogė 10:0: deficitą tirpdė Kyle'as Kuričius, Nikola Mirotičius ir Brandonas Daviesas, o iš esmės tašką rungtynėse dėjo australo Dante Exumo tritaškis, po kurio likus 1:21 min. „Barca“ pirmavo 69:63.

„Barcelona“ Kyle'as Kuričius 20, Nikola Mirotičius 13 (6 atkov. k.), Dante Exumas 9, Brandonas Daviesas ir Nickas Calathesas (4 rez. p.) po 8 taškus.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 16, Ognjenas Jaramazas 15, Nickas Weiler-Babbas ir Deshaunas Thomas po 9 taškus.

Šią savaitę ketvirtadienį „Barcelona“ namuose priims Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus, „Bayern“ savo arenoje susitiks su Tel Avivo „Maccabi“.