Simbolinio, 20-ojo epizodo svečiu tapo Barselonos „Barcelona“ ekipos vyr. treneris Šarūnas Jasikevičius. Pašnekovai pokalbio metu bendravo apie trenerio asistento ir vyriausiojo trenerio vaidmenį, mokymosi patirtį ir geriausią aplinką perspektyvomis. Taip pat buvo paliesta subalansuoto gyvenimo ir golfo tema.

„Pirmasis finalinis ketvertas, kurį žaidžiau Barselonoje, buvo nelaimė. Savaitę prieš tai aš užmigdavau 6-7 valandą ryto. Tiesiog eidavau į rungtynes nemiegojęs visą naktį arba išgėręs migdomųjų tabletę.

Visada žinojau, kad krepšinyje noriu visko, noriu laimėti ir būti geras, iš esmės tai yra vienintelis dalykas, kurį žinau gyvenime. Kai gausite tokią galimybę, manykite, kad jums labai pasisekė. Tai suteikia gerą gyvenimą, todėl nesukčiaukite ir visada atiduokite maksimumą. Aš netikiu stebuklais ir visada reikia dirbti daugiau nei kitas. Stebuklų nebūna, nemanau, kad ateisi ir sužaisi nuostabų krepšinį.

Per savo pirmąją kalbą Barselonoje pasakiau vaikinams, kad vienintelis dalykas, kurį jums pažadu, yra sąžiningi santykiai ir iš jų noriu maksimumo“, – tinklalaidei „The Benas Podcast“ teigė Šarūnas Jasikevičius.

Strategas teigė, kad ypatingai vertina nuolatinę analizę ir diskusijas su savo asistentais.

„Kaip vyriausiasis treneris ne viską matai, todėl analizuoji su savo asistentais. Tai nuolatinis bendravimas, tai nuolatinė analizė. Kam turėti asistentus, jei niekada jais nepasitikėsite? Man labai patinka nuomonės ir aš jas skatinu. Aš daug provokuoju kitus, kad pateiktų atvirą ir sąžiningą informaciją. Būna rungtynių, kai atsisuki į atsarginių suolą kaip vyriausiasis treneris, pažiūri į asistentus ir sakai jiems „Nežinau, ką, po velnių, aš dabar leisiu į aikštelę“. Per 90-imt rungtynių tikrai gali pasitaikyti tokių atvejų. Man patinka krepšinis, man patinka kalbėti, man patinka galvoti“, – pasakojo Š. Jasikevičius.

Šarūnas Jasikevičius pokalbio metu pasakojo, kad savo laisvą laiką skiria golfui ir...krepšinio rungtynių stebėjimui.

„Golfas padeda kontroliuoti savo vidų, kontroliuoti savo emocijas. Šis sportas yra keistas, varo mane iš proto, todėl turbūt jį ir myliu. Laisvomis dienomis taip pat žiūriu 3-4 krepšinio rungtynes, tai mano laisva diena“, – sakė vienas geriausių Lietuvos krepšininkų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)