Pergalingą pranašumą šeimininkai susikrovė po pertraukos, o svečių neišgelbėjo Giedriaus Staniulio benefisas. 30-metis aukštaūgis pelnė 31 tašką, atkovojo 9 kamuolius ir surinko net 40 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose taip pat išsiskyrė priekinės linijos atstovai: Tomas Lekūnas įmetė 19, Rokas Gustys – 17 taškų.

Pirmą tarpusavio akistatą taurės turnyre uteniškiai svečiuose buvo laimėję 98:94.

„Juventus“: Tomas Lekūnas 19, Rokas Gustys 17, Vytautas Šulskis 13 (4 rez. perd.), Martynas Gecevičius 11 (4 rez. perd.), Jaylinas Airingtonas 10 (3 per. kam.), Gintautas Matulis 9 (5 atk. kam.), Ignas Vaitkus 8 (5 atk. kam.);

„Šiauliai“: Giedrius Staniulis 31, Jonathanas Elmore’as 22 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Donatas Sabeckis 9 (1/7 trit., 0/4 baud., 6 kl., -6 n.b.), Martynas Varnas ir Eimantas Stankevičius – po 8.

Pirmąją pergalę turnyre pasiekė Kėdainių „Nevėžis“, savų žiūrovų akivaizdoje 81:65 (24:15, 13:15, 18:16, 26:22) nugalėjęs Jonavos „Cbet“ klubą.

Tai jau antroji šių komandų tarpusavio akistata KMT. Pirmą dvikovą namuose užtikrintai 83:70 laimėjo „Cbet“.

Didelės intrigos lemiamu metu šiose rungtynėse nebuvo. Kėdainių komanda ketvirtojo kėlinio pradžioje susikrovė 18 taškų pranašumą (63:45), o svečiai, nors ir bandė grįžti į rungtynes, pristigo laiko.

Rezultatyvų pasirodymą surengė Vytenis Čižauskas. Nesustabdomai rungtyniavęs įžaidėjas pelnė 26 taškus (7/15 dvit.), o jo komandos draugas Amaras Sylla atkovojo net 15 kamuolių.

Jonavos ekipoje ryškiausiai žibėjo Juanas Palaciosas. Legionerius pelnė 19 taškų. Be jo, tik vienintelis Justinas Ramanauskas peržengė dviženklę pelnytų taškų (10) ribą.

Jonavos komanda šiose rungtynėse beveik visą laiką vertėsi be vieno lyderių Emmanuelio Lecomte‘o. Rezultatyviausias komandos žaidėjas aikštėje praleido vos kiek daugiau nei minutę ir taškų nepelnė.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)