Kauno „Žalgiris“ puikiai pradėjo mačą ir po pirmų trijų minučių pirmavo 11:5. Tačiau antrą ketvirčio dalį užtikrintai sužaidę šeimininkai susikrovė 8-ių taškų pranašumą (24:16).

Antrame kėlinyje „Žalgiris“ neleido pabėgti į priekį Želko Obradovičiaus auklėtiniams ir lipo ant kulnų Eurolygos čempionams.

Lyderio vaidmens ėmėsi Kevinas Pangosas: per pirmą mačo pusę gynėjas pelnė net 14 taškų. Po jo tritaškio besibaigiant ketvirčiui „Žalgiris“ išsiveržė į priekį – 41:40.

Visgi paskutinę ataką sėkmingai užbaigę šeimininkai po dviejų kėlinių pirmavo 42:41.

Trečią kėlinį pradėjo Nicolo Melli tritaškis, bet dvi „Žalgirio“ sėkmingos atakos leido išlyginti rezultatą – 45:45.

„Žalgiris“ koja kojon žengė su Eurolygos čempionais (47:47, 49:49, 51:51).

Antroje kėlinio pusėje apie save priminė kapitonas Paulius Jankūnas: atkovojo kamuolį po varžovų krepšiu ir dvitaškiu su pražanga išvedė svečius į priekį – 55:58. Bet tuo pačiu atsakė ir N. Melli – 58:58.

A. Toupane'as baudos metimais vėl išvedė „Žalgirį“ į priekį (58:60).

Prancūzas dvitaškiu padidino persvarą, bet N. Melli tritaškiu išlygino rezultatą – 62:62.

Paskutinėmis ketvirčio sekundėmis Paulius Valinskas padarė klaidą ir Bradas Wanamakeris pasinaudojo jaunojo žalgiriečio klaida: po jo dėjimo 64:63 priekyje atsidūrė Stambulo komanda. Šiuo epizodu ir baigėsi trečias kėlinys.

Lemiamame ketvirtyje A. Milaknis pataikė du tritaškius, o po antrojo „Žalgiris“ pirmavo 74:69. Bet šeimininkai greitai pavijo įžūlius sveius ir įpusėjus kėliniui švieslentė fiksavo lygų rezultatą – 75:75.

Eurolygos čempionai pasinaudojo „Žalgirio“ klaidomis ir likus 3 min. atitrūko 4-iais taškais – 81:77.

Svečiai nepasimetė: K. Pangoso du tritaškiai bei P. Jankūno taškai likus minutei leido išlyginti rezultatą – 85:85.

A. Kavaliauskas prasižengė prieš čeką Janą Vesely, o aukštaūgis pataikė tik vieną baudos metimą (86:85).

„Žalgirio“ atakos metu K. Pangosas išprovokavo J. Vesely pražangą.

Išsimetant kamuolį nuo šoninės linijos P. Jankūnas darė užtvarą K. Pangosui, o B. Wanamakeris prasižengė prieš „Žalgirio“ kapitoną.

Už šį epizodą teisėjai fiksavo nesportinę pražangą. Prie baudų metimo linijos stojęs P. Jankūnas pataikė abu metimus ir išvedė „Žalgirį“ į priekį (87:86).

Po nesportinės pražangos kamuolys priklausė žalgiriečiams, tačiau likus 25 sek. A. Toupane'as prametė tritaškį.

„Fenerbahče“ atakos metu Aaronas White'as blokavo Kosto Slouko metimą ir kamuolys likus 10 sek. atiteko svečiams. Žalgiriečių atakos metu ypač svarbų tritaškį pataikė A. Milaknis – 90:86. „Fenerbahče“ atakai liko 5 sek. Transliacijos operatoriai užfiksavo skėsčiojantį Š. Jasikevičių, kuris liko nustebęs snaiperio veiksmais: juk žalgiriečiai galėjo neskubėti ir kamuolį laikyti iki mačo pabaigos.

Po minutės pertraukėlės K. Sloukas pataikė tritaškį – 89:90. Likus 1,5 sek. Stambulo ekipa prasižengė prieš K. Pangosą.

Šis prametė abu baudos metimus, bet Eurolygos čempionų titulą ginanti ekipa nebespėjo atlikti paskutinio metimo ir turėjo pripažinti „Žalgirio“ pranašumą.

Įdomu tai, kad šeimininkai per mačą suklydo vos 2 kartus, tuo tarpu žalgiriečiai padarė 14 klaidų. Tačiau šis faktas netapo lemiamu. Žalgiriečiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 31-24, be to tiksliau metė ir dvitaškius (23/36, 63,9 proc. – 16/40, 40 proc.), ir tritaškius (10/17, 58,8 proc. – 13/25, 52 proc.)

„Fenerbahče“: Janas Vesely 20 (10/14 baudos), Bradas Wanamakeris 19, Nicolo Melli 13, Kostas Sloukas 11, Jamesas Nunnally 9, Luigi Datome 8, Marko Guduričius 7, Jasonas Thompsonas 2 taškai.

„Žalgiris“: Kevinas Pangosas 22 (5/7 dvit., 4/5 trit., 7 rez. perd.), Axelis Toupane'as 16 (5/7 dvit., 1/3 trit., 1/3 baud. met., 7 atkovoti kam.), Paulius Jankūnas 15 (4/8 dvit., 7/7 baud. met.), Brandonas Daviesas 14, Artūras Milaknis 9 (3/4 trit.), Vasilje Micičius 6, Aaronas White'as 5, Antanas Kavaliauskas 2, Martynas Sajus 1 taškas, Martynas Arlauskas (per 6:11 min.), Paulius Valinskas taškų nepelnė, Gytis Masiulis nežaidė.