Po pertraukos sustojęs „Karališkasis“ klubas savo žiūrovų akvaizdoje patyrė skaudų pralaimėjimą 77:93 (19:17, 20:27, 14:24, 24:25).

Antrojo kėlinio viduryje „Real“ dar pirmavo 29:22, tačiau „Valencia“ laimėjo atkarpą 20:5 bei persvėrė rezultatą savo naudai 42:34.

Vis dėlto blogiausia šeimininkų dar laukė antroje mačo pusėje. Trečiojo ketvirčio pabaigoje Valensijos klubas spurtavo 13:4 bei pradėjo tolti 68:51.

Negana to, lemiamo ketvirčio pradžioje „Real“ ne tik nekilo į šturmą, bet ir leido varžovams pradėti triuškinimą. Svečiai spurtavo 12:0 bei pabėgo 80:55.

Sostinės ekipa gėdingo sutriuškinimo išvengė tik paskutinėmis minutėmis. Tą pavyko padaryti Rudy Fernandezo ir Trey Thompkinso pastangomis laimėjus atkarpą 9:1.

„Real“: Walteris Tavaresas 15 (7 atk. kam., 24 n. b.), Facundo Campazzo 14, Rudy Fernandezas ir Trey Thompkinsas po 12.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 24, Mike‘as Tobey 14, Nikola Kaliničius 10 (8 atk. kam.), Fernando San Emeterio ir Louisas Labeyrie po 9.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)