Greggo Popovičiaus auklėtiniai finale, žais su Majamio „Heat“ ir Indianos „Pacers“ ekipų poros nugalėtoja.

Pirmame kėlinyje „Spurs“ krepšininkai įgijo 12 taškų pranašumą (24:12) ir po to visą laiką pirmavo. Tai buvo šešta jų pergalė iš eilės. Nesulaikomas nugalėtojų gretose buvo prancūzas Tony Parkeris, pelnęs net 37 taškus. tai geriausias jo mačas atkrintamose varžybose.

37-erių metų Timas Duncanas įmetė 15 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, Kawhi Leonardas surinko 11 taškų.

Nors „Grizzlies“ ekipa laimėjo kovą dėl atšokusio kamuolio 41-34, tačiau baudos aikštelėje rezultatyvesni buvo varžovai 32:52.

Memfio klubui Quincy Pondexteris pelnė 22 taškus (18 jų - antroje rungtynių pusėje) ir pasiekė karjeros rekordą, katalonas Marcas Gasolis įmetė 14, Zachas Randolphas surinko 13 taškų.

Likus 48,7 sek. iki ketvirto kėlinio pabaigos M. Gasolis sušvelnino skirtumą iki 86:89, bet perimti iniciatyvos „grizliams“ nepavyko.

„Grizzlies“ - „Spurs“ - 86:93 (14:24, 24:20, 28:28, 20:21), - serija 0-4.

„Grizzlies“: Quincy Pondexteris 22, katalonas Marcas Gasolis 14, Zachas Randolphas 13 (8 atk. kam.), Mike‘as Conley 9 (7 rez. perd.), Darrellas Arthuras ir Jerrydas Baylessas po 8, Tony Allenas 4 taškai.

„Spurs“: Tony Parkeris 37 (14/20 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 6/6 baudos, 6 rez. perd.), Timas Duncanas 15 (8 atk. kam.), Kawhi Leonardas 11 (6 atk. kam.), brazilas Tiago Splitteris 9, argentinietis Manu Ginobili 6, Danny Greenas 5, prancūzas Borisas Diaw ir Cory Josephas po 4, Mattas Bonneris 2 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (98)