Į rikiuotę po dviejų dėl ligos praleistų dvikovų grįžęs Jonas Valančiūnas žaidė 30 minučių, pelnė 15 taškų (3/9 dvit., 1/2 trit., 6/8 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, padarė 4-ias klaidas, triskart prasižengė ir fiksavo teigiamą „+/-“ rodiklį (+13).

Po Kevino Love'o tritaškio likus 46 sek. „Cavs“ atsiliko 101:102.

Per paskutines 30 sek. J. Valančiūnas dukart stojo prie baudų metimo linijos ir šaltakraujiškai įtvirtino komandos pergalę pataikęs 4-ias baudas. Tai leido šeimininkams išsiveržti 106:101 (likus 4,8 sek.). Nors K. Love'as spėjo tritaškiu sumažinti skirtumą (106:104), tašką mače dėjo DeVonte Grahamas, tiksliai realizavęs dar du baudos metimus.

Rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo, „pelikanai“ tragiškai pradėjo dvikovą, pirmo ketvirčio pabaigoje šeimininkai atsiliko 10:32, 15:37, o po pirmo kėlinio – 20:39.

Visiškai kitokį vaizdą ant parketo žiūrovai išvydo antrame ketvirtyje, kuriame „Pelicans“ po J. Valančiūno dėjimo iki pertraukos likus beveik 3 min. skirtumą sumažino iki 5-ių taškų (46:51).

Prieš antrą dvikovos pusę komandas skyrė 10 taškų (48:58). Nedidelę persvarą svečiai išsauojo ir prieš lemiamą kėlinį (83:76).

13:2 atkarpą laimėję šeimininkai likus 4 min. savo deficitą sumažino iki minimumo (96:97). Sustojęs „Cavaliers“ puolimas leido šeimininkams persverti rezultatą ir likus 1:30 min. pirmauti 102:97.

Paskutinį svečių šturmą atlaikę Naujojo Orleano krepšininkai pasiekė 6-ą pergalę per paskutines 8-ias rungtynes.

„Pelicans“ gretose suspindo naujokas Herbas Jonesas, pasiekęs savo rezultatyvumo rekordą – 26 taškai.

„Cavaliers“ rungtynių pabaigoje prarado savo lyderį Ricky Rubio, arti trigubo dublio likęs ispanas patyrė kelio traumą.

„Pelicans“: Herbert Jones 26 (7 atkov. k.), DeVonte Graham 18, Garrett Temple 17, Jonas Valančiūnas 15, Gary Clark 12.

„Cavaliers“: Ricky Rubio 27 (10/25 met. iš žaidimo, 13 atkov. k., 9 rez. p.), Kevin Love 24 (7/12 trit., 3/4 baud.), Evan Mobley 22, Lauri Markkanen 14 taškų.

Jonas Valančiūnas

Vakarų konferencijoje Naujojo Orleano klubas (13/22, 14 vieta) tik viena pergale atsilieka nuo 10-oje vietoje esančios San Antonijaus „Spurs“ ekipos (14/19).

„Cavaliers“ Rytuose užima 5-ą vietą (20/14).

Artimiausias rungtynes šeštadienį „Pelicans“ žais Milvokyje prieš titulą ginančią „Bucks“ ekipą.